آپارتمان های شهرک گلستان

خانه لیست املاک

3 مورد یافت شد

130متر 2خواب برج هانا شهرک راه آهن
رهن و اجاره

130متر 2خواب برج هانا شهرک راه آهن

آپارتمان های شهرک گلستان (آپارتمان)
350000000 تومان 2500000 تومان

3 خواب . 2 سال . 130 متر

111
پیش فروش

111

آپارتمان های شهرک گلستان (آپارتمان)
تومان تومان

خواب . سال . متر

پیش فروش120متری نارنجستان 2 دوخوابه
پیش فروش

پیش فروش120متری نارنجستان 2 دوخوابه

آپارتمان های شهرک گلستان (آپارتمان)
2000000000 تومان 0 تومان

3 خواب . نوساز . 120 متر

ملک های شهرک گلستان ( شهرک راه آهن )

برای خرید واحد و ملک در شهرک راه آهن حتما به این نکته دقت کنید که اکنون خیلی ها این محله را بعد از تعویض اسم آن با نام گلستان می شناسند، ولی اگر بطور دقیق بخواهید خرید و فروش ها یا رهن و اجاره هایی که اکنون به نام محله راه آهن انجام می شود در واقع محدوده ساختمان ها و آپارتمان هایی است که اطراف بلوار امیرکبیر ( بلوار راه آهن ) و حد فاصل آن تا خیابان هوانیروز واقع شده اند.

آپارتمان های محله گلستان غربی و شرقی

شهرک گلستان یکی از مناطق نسبتا قدیمی منطقه 22 است که پیش تر با نام شهرک راه آهن شناخته میشد. اکنون برای دریافت دقیق تر اطلاعات رهن یا اجاره خانه و آپارتمان ویلایی و شخصی ساز یا واحدهای آپارتمانی در این محله، آن را به دو قسمت گلستان شرقی( از آزادگان تا بلوار کاج ) و گلستان غربی ( از بلوار کاج تا غرب دریاچه چیتگر ) تقسیم کرده اند. چنانچه مایلید در این محله ملک مسکونی یا زمین خرید و فروش کنید، بدیل تنوع زیاد در سبک خانه ها واحدهای تجاری این محدوده، اطلاعات کامل متراژ ها و نحوه معاملات ملک های شهرک گلستان را از مشاورین املاک کهن دریافت کنید.

قیمت خانه در شهرک گلستان تهران

بهای هر آپارتمان و نرخ قیمت خانه در شهرک گلستان منطقه 22 (شهرک راه آهن) با توجه به اینکه نوع خانه ویلایی یا آپارتمانی است مشخص می شود. بعد از انجام محاسبات قیمت بر اساس متراژ زیر بنای ساختمان مسکونی و واحد آپارتمانی آن مشخص خواهد شد. لازم است به این نکته اشاره کنیم که سن بنای مذکور با توجه به بافت های قدیمی و نوساز محله گلستان و همچنین دارای مجوز بودن آن ساختمان برای افزایش طبقات می تواند بشدت بر روی قیمت ملک تاثیر بگذارد.

اجاره آپارتمان در شهرک راه آهن

هر چه سن بنای ساختمان در بحث خرید و فروش خانه می تواند تاثیر گذار باشد اما نرخ اجاره آپارتمان در شهرک راه آهن به دلیل مذکور تغییر نکرده و بالعکس نوع ویلایی یا آپارتمانی بودن و نیز شمالی یا جنوبی بودن آن تاثیر بیشتری بر افزایش یا کاهش مبلغ پیش پرداخت و اجاره ماهیانه می شود. حتی خیلی از مالکین واحدهای خود را بدون پارکینگ اجاره داده و از این رو مستاجرین به اجاره آپارتمان در شهرک گلستان غربی که شامل برج های اطراف دریاچه می شوند تمایل بیشتری دارند.