خانه و آپارتمان در آبشار تهران

خانه لیست املاک

2 مورد یافت شد

80متر برج لوکس نگین آبشار 2خواب
رهن و اجاره

80متر برج لوکس نگین آبشار 2خواب

خانه و آپارتمان در آبشار تهران (آپارتمان)
100000000 تومان 4800000 تومان

2 خواب . 1397 سال . 80 متر

رهن کامل برج مجلل سفید چیتگر
رهن و اجاره

رهن کامل برج مجلل سفید چیتگر

خانه و آپارتمان در آبشار تهران (آپارتمان)
750000000 تومان 0 تومان

3 خواب . 1399 سال . 161 متر

ملک در آبشار تهران

آبشار تهران یکی از محله های نسبتا جدید در غرب تهران و منطقه ۲۲ است که در ضلع شمالی بزرگراه همت خرازی واقع شده است. با توجه به آب و هوای معتدل این محله و دسترسی آسان به اتوبان و نزدیکی به بزرگترین مرکز خرید تهران مانند ایران مال باعث شده است تا هم اکنون نیز بسیاری به این محله آمده و به دنبال اطلاعاتی کامل در مورد قیمت های خرید و فروش یا رهن و اجاره واحدهای آپارتمانی و ملک در آبشار تهران شوند. از جمله این واحدهای آپارتمانی برج های نوسازی مانند برج آبشار یا همان برج دوقلوی آبشار هستند که می توانید برای گرفتن بروزترین قیمت های املاک از مشاورین متخصص املاک کهن کمک بگیرید.

خرید و فروش خانه در آبشار تهران

محله آبشار جزو یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق غرب تهران در منطقه 22 می باشد ولی در کنار آن بدلیل وجود پارک آبشار و بوستان لتمان کن این محله به نوعی به مکان پر رفت و آمدی نیز تبدیل شده است. لذا از آنجایی که خرید و فروش خانه در آبشار تهران نیز می تواند امری دائمی برای شما عزیزان باشد توصیه می کنیم که شهرک ها و برج های محصورتری را برای انتخاب خانه در نظر بگیرید. یکی از این گزینه ها می تواند برج سفید، برج های دوقلوی نگین آبشار و مجتمع مسکونی تعزیرات حکومتی نیز باشند. فایل های املاکی فوق در کنار مشاوره تخصصی ما در املاک کهن می تواند کار شما را در خرید خانه در محله آبشار این منطقه تسهیل کند.

رهن و اجاره آپارتمان در محله آبشار

دقیقا برعکس مطلب فوق جهت رهن و اجاره آپارتمان آبشار تهران می توانید گزینه های بیشتری برای این امر داشته باشید. این گزینه ها شامل خانه های شهرک های قدیمی واقع در شمال همت و تمامی آپارتمان های نوساز آبشار و حتی برج های در حال ساخت در آن باشد. بسته به متراژ، امکانات و دسترسی واحدهای مسکونی قیمت و رهن و اجاره در محله آبشار شامل پیش پرداخت و اجاره ماهانه متغیر خواهند بود.