آپارتمان های شهرک شهید باقری

خانه لیست املاک

0 مورد یافت شد

ملک ها در شهرک شهید باقری

شهرک شهید باقری از آن شهرک های خاصی است که در دهه 70 و در انتهای همت غرب در منطقه ای دنج و به دور از شلوغی و آلودگی در منطقه 22 ساخته شد. هم اکنون و با گذشت سال ها و گسترش غرب تهران و بالا رفتن خرید و فروش و مراجعه خانواده ها برای رهن و اجاره در این محله همچنان هستند کسانی که به دنبال قیمت های مناسب ملک ها در شهرک شهید باقری هستند. اگر این شهرک را در نقشه ها جست و جو کنید از موقعیت و دسترسی آن و سریع آن به بزرگراه خرازی متوجه خواهید شد که با واقع شدن این محله در شمال بزرگراه همت و اختصاصی بودن عبور و مرور به آن همچنان محلی آرام برای سکونت در آپارتمانهای خوش نقشه آن است.

خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری

همانطور که در بالا اشاره کردیم این شهرک با توجه به دنج بودن آن و آب و هوای پاک و مطلوبش همچنان مشتریان خود را دارا می باشد. افرادی که بعد از استعلام قیمت خرید آپارتمان در شهرک شهید باقری متوجه ارزش واقعی زندگی در محله ای با امکانات رفاهی نزدیک و اختصاصی خواهند شد.

اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری

با توجه به موقعیت مناسب این شهرک به مراکز خرید بزرگی چون ایران مال، رزمال و اماکن رفاهی مانند بیمارستان تریتا و مرکز مغز و اعصاب پروفسور سمیعی در نزدیکی این محله باعث شده حتی صاحبان کسب و کار و افرادی که در این محل ها مشغول به کار هستند با مشاورین املاک کهن تماس گرفته و در مورد مبلغ پیش پرداخت و قیمت اجاره آپارتمان در شهرک شهید باقری پرس و جو کنند. از این رو ما نیز همواره اطلاعات بروز و آخرین قیمت ها و از مالکین می خواهیم تا در صورت تغییر در اختیار شما قرار دهیم.