برج آبشار

برج آبشار

برج سفید آبشار

برج های سفید آبشار بدلیل وسعتی که دارند، در نزدیکی بیمارستان تریتا و مجتمع رزمال قرار گرفته بعنوان شهرک آبشار منطقه 22 شناخته می شوند.

زیربنای کل این ۵ برج، حدوداً ۱۲۴۰۰ مترمربع بوده و تعداد واحدهای احداثی در هر برج، حدوداً ۷۳۱ واحد است. هر کدام از واحدها، ۲ و ۳ خوابه هستند و متراژ آن ها بین ۹۰ تا ۱۳۰ متر است. به طور کلی هرکدام از این برج ها شامل ۳ طبقه زیرزمین، ۱ طبقه همکف و ۱۷ طبقه مسکونی هستند.

تعاونی صاحب امتیاز برج های سفید

پروژه مسکونی برج های سفید آبشار چیتگر در ضلع شمالی بزرگراه شهید خرازی با مشارکت تعاونی مسکن سازمان تعزیرات حکومتی و شرکت سامان گستران پویا در قالب 11 بلوک بنا شده است که 6 تای آن ها متعلق به تعاونی مسکن سازمان تعزیرات حکومتی است و 5 تای دیگر برای شرکت سامان گستران پویا، از این برج با نام پروژه تعزیرات حکومتی نیز یاد می شود.

امکانات برج سفید آبشار

این مجتمع مسکونی یکی از معتبرترین و پر تقاضاترین مجتمع هایی است که در منطقه ای ۲۲ تهران در حال ساخت است. این برج ها به دلیل تعداد زیادی از واحدهای مسکونی که دارد، به عنوان شهرک آبشار نام گرفته است و ورودی اصلی آن در ضلع جنوبی میدان خرم آباد قرار دارد. این برج ها در کنار مرکز تجاری تفریحی رز مال و بیمارستان تخصصی تریتا در جنوب شهرک، افتتاح می شود.

دسترسی های برج های آبشار منطقه 22

با امتداد بزرگراه خرازی و تکمیل شدن شهرک های شهید باقری و همچنین پروژه های تجاری رز مال و بیمارستان تخصصی تریتا و بیمارستان در حال ساخت فوق تخصصی مغز اعصاب دکتر سمیعی، ورودی و خروجی های زیادی برای این بزرگراه خرازی تعبیه شده است. این مسئله می تواند یکی از مهم ترین علل تقاضای زیاد برای برج های محله آبشار باشد.

ویوی آبشار تهران برای ساکنین این برج و همچنین احداث شهربازی هزار و یک شهر که یکی از پروژه های بزرگ تفریحی و خدماتی کشور است باعث می شود که این منطقه آبادتر از قبل به نظر برسد.

فاصله برج با دریاچه چیتگر، حدوداً ۵ دقیقه است و می توان دوری از دریاچه چیتگر را یکی از حسن و مزیت های آن دانست؛ زیرا شلوغی و ترافیک شدیدی که دور دریاچه چیتگر در شب ها و روزهای تعطیل ایجاد می گردد باعث شود که برج های اطراف آن همیشه در معرض آلودگی صوتی قرار بگیرند.

پیش فروش برج سفید آبشار تهران

با توجه به قیمت مسکن در منطقه 22 تهران و برخی آپارتمان های مجتمع آبشار، متعلق به اعضای تعاونی مسکن سازمان تعزیرات است. این واحدها به صورت امتیازی خرید و فروش می شوند و قیمت آنها توافقی است. درغیراین صورت، براساس اولویت واریزی و خوش حسابی، معامله صورت می گیرد.

شرکت سرمایه گذاری مسکن برای آنکه بتواند زودتر به پول خود برسد مجبور است که ۱ مزیت رقابتی را ایجاد کند و شرایط مناسب به مشتری را ارائه دهد. شرایط فروش واحدهای آن ،۲۰ درصد پیش پرداخت و ۵۰ درصد طی ۴ چک ۳ ماهه و ۱۰ درصد در موعد تحویل است.۲۰ درصد دیگر نیز تحصیلات ۶۰ ماه پس از تحویل است.

ما در املاک کهن بعنوان مشاور املاک منطقه 22 تهران علاوه بر مشاوره ملکی فایل های متنوعی نیز از قیمت املاک آبشار در اختیار شما قرار داده ایم تا بصورت مستقیم در جریان ریز امکانات و قیمت خانه های محله آبشار قرار بگیرید.

اجاره آپارتمان در برج سفید چیتگر

از نکاتی که باید پیش از اجاره آپارتمان در برج سفید چیتگر به آن پرداخته شود میتوان به مزایا و معایب برج آبشار تهران اشاره کرد.

از مزایای برج سفید چیتگر میتوان به دسترسی سریع و راحت آن به بزرگراه همت، امکانات فراوان رفاهی همانند استخر، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، نزدیک بودن به مراکز درمانی و بهداشتی و آموزشی و ... نام برد.

یکی از امکاناتی که این برج های را از نظر ایمنی بسیار خاص کرده است این است که برای این برج ها هلی پد در نظر گرفته شده است.

از دیگر نکاتی که پیش از اجاره آپارتمان در برج سفید چیتگر باید آن باید دقت کرد، سند دار بودن ملک مورد نظر است.

امکانات پروژه آبشار

برخی از امکانات پروژه آبشار به شرح بودند که تمامی این امکانات در برج های آبشار قابل مشاهده هستند.

  • استفاده از بهترین سیستم های دوربین مدار بسته
  • استفاده از بتن ضد خش در کف پارکینگ
  • استفاده از سرامیک در کاشی کاری انباری ها
  • استفاده از سنگ دهبید د رکف راهرو ها
  • استفاده از شیرآلات با برندهای درجه یک
  • استفاده از سنگ مرمر در روشویی ها و دستشویی ها
  • استفاده از چوب تمام ام دی اف در درهای ورودی و کابیت ها
  • استفاده از آسانسور آلمانی درجه یک