برج اساتید دانشگاه کوهک

برج اساتید دانشگاه کوهک

معرفی برج اساتید دانشگاه

برج اساتید دانشگاه در بلوار کوهک چیتگر در منطقه 22 قرار گرفته، این برج دارای 18 طبقه و در سال 1397 توسط تعاونی مسکن اساتید دانشگاه زاهدان تکمیل و برای خرید و فروش آپارتمان های آن تحویل اعضا شد. این برج نیز همانند دیگر برج های محله کوهک دارای آب هوایی عالی از جهت مجاورت با پارک چیتگر و دسترسی به مرکز اداری تجاری طوبی و همچنین مترو چیتگر است.

برج فوق را با نام نسیم دانشگاهی نیز می شناسند، در کنار نزدیکی این مجتمع به مراکز مهم خرید کوهک، دنج بودن دسترسی آن نیز باعث شده تا افراد زیادی جهت اجاره اپارتمان کوهک بررسی شرایط و قیمت های این برج را در اولویت بررسی خود قرار دهند.

امکانات برج اساتید دانشگاه کوهک

  • 3 طبقه پارکینگ
  • یک طبقه لابی
  • سالن اجتماعات به متراژ 200 متر
  • 2 لاین آسانسور
  • سیستم سرمایش اسپیلت
  • سیستم گرمایش به صورت پکیج
  • دسترسی راحت و سریع به مراکز خرید از جمله مرکز طوبی
  • نورگیر فوق العاده

محل برج نسیم دانشگاهی

برج اساتید دانشگاه در محدوده پارک چیتگر واقع شده است که دسترسی آسان و ویژه ای به این محل تفریحی دارد. فاصله به قدری نزدیک است که می توان پیاده تا مجموعه تفریحی رفت دسترسی به بزرگراه هایی همچون بزرگراه همت و بزرگراه حکیم، رفت و آمد را بسیار راحت کرده است. این برج برای دسترسی به مراکز خرید و تفریح، دارای موقعیت بسیار مناسبی است، زیرا فاصله اندک به مرکز خرید ایران مال و مرکز خرید طوبی دارد. علاوه بر همه این مزایا که نظر عده زیادی را به خود جلب کرده است داشتن منظره زیبا و طبیعی، از نکات مثبت برای این واحدهای مسکونی محسوب می شود. منظره زیبای دریاچه چیتگر و چشم انداز زیبای کوهستان، مورد توجه افراد قرارگرفته است.

مشخصات برج اساتید دانشگاه چیتگر

این برج 18 طبقه با 14 طبقه مسکونی، 68 واحد دارد که از این تعداد واحدها، متراژهای 67 متری به صورت 1 خوابه، 100 متری به صورت دو خواب و 140 متری به صورت سه خواب ساخته شده اند.

قیمت آپارتمان در برج اساتید دانشگاه ( نسیم دانشگاهی )

قیمت گذاری در این برج نزدیک چیتگر برای رهن یا اجاره با توجه به متراژ واحدهای آن و تعداد خواب توسط مشاور املاک منطقه 22 تهران انجام می شود همچنین آپشن های این برج ها و نوساز بودن آن ها بر قیمت خرید و فروش آن نیز تاثیر گزار خواهد بود.