برج تعزیرات حکومتی

برج تعزیرات حکومتی

برج تعزیرات

برج تعزیرات حکومتی از سری برج های آبشار است که در مجاورت مجتمع تجاری رزمال، بیمارستان تریتا و نزدیک به شهرک شهید باقری واقع شده و موقعیت مکانی آن در شمال بزرگراه همت قرار دارد. واحدهای شمالی آن دارای ویوی بی نظیر کوهستان و دسترسی آن به نزدیکترین تفرجگاه ها مانند آبشار تهران، پارک جنگلی لتمان کن و دریاچه چیتگر منطقه 22 از طریق بزرگراه خرازی بی نظیر است.

برج تعزیرات حکومتی، واحدهای شمالی این برج ها با میانگین متراژ 90 تا 130 متر، موقعیت مناسبی جهت سکونتی آرامش بخش دارند. پروژه آبشار از معدود پروژه مسکونی تهران و منطقه است که ضمانت تحویل و تعهد ضرر و زیان را در قرارداد ذکر کرده است.

صاحب امتیاز پروژه تعزیرات

تعاونی مسکن سازمان تعزیرات حکومتی با شرکت سرمایه گذاری مسکن، مشارکت دارد. این شرکت و شرکت سامان گستران پویا، هر دو تحت نظر بانک مسکن هستند. این پروژه شامل 11 برج (5 برج، 21 طبقه و 6 بلوک، 7 طبقه) در زمینی به مساحت 196000 مترمربع واقع شده است که به طور کلی، 972 واحد مسکونی دارد.

بلوک های تیپ F مشتمل بر 4 بلوک در قطعه جنوبی مجتمع هستند. 4 بلوک، 21 طبقه شامل 17 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، مشاعات و 3 طبقه پارکینگ و انباری است. در هر طبقه، 8 واحد وجود دارد که شامل دو واحد 120 متری 3 خوابه و شش واحد (دو واحد 91 متری، دو واحد 96 متری و دو واحد 97 متری) دو خوابه هستند.

تیپ B شامل 1 بلوک، 21 طبقه (17 طبقه مسکونی، 1 طبقه لابی، مشاعات و 3 طبقه پارکینگ) است. در هر طبقه، 11 واحد مسکونی با 4 واحد 131 و 132 متری سه خوابه و 7 واحد 101 تا 104 متری دو خوابه قرار دارد.

موقعیت مکانی برج تعزیرات

برج تعزیرات حکومتی در ضلع شمالی اتوبان خرازی (همت) و در نزدیکی بیمارستان تریتا، املاک آبشار تهران، مجتمع تجاری و اداری رزمال که یکی از مراکز عظیم تجاری، تفریحی تهران است، قرار دارد. در ضلع جنوبی آن، دریاچه شهدای خلیج فارس و در سمت غربی، بزرگترین مرکز تجاری- تفریحی- فرهنگی خاورمیانه یعنی پروژه عظیم ایران مال، واقع شده است.

واحدهای پروژه، در حال حاضر به صورت متر، خرید و فروش می شود و از حالت امتیازی خارج شده است. با توجه به نوسانات بازار، استعلام قیمت دقیق لازم است.

نمای داخلی و خارجی بلوک های تعزیرات حکومتی

اسکلت این برج ها، بتنی است و سقف دال دو طرفه دارد. نمای دو طبقه از آن، سنگ کرم و مابقی سیمان شسته شیری رنگ است. پنجره ها به صورت یو پی وی سی با شیشه های دو جداره بوده و از شیرآلات، پریز و کلید ایرانی درجه یک استفاده شده است. هر واحد دارای یک پارکینگ و انباری با امکان خرید پارکینگ اضافی است.

امکانات برج تعزیرات

امکانات پروژه مسکونی تعاونی مسکن تعزیرات حکومتی عبارتند از:

  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • لابی شیک و لابی من 24 ساعته
  • سرمایش و گرمایش مرکزی
  • بالکن
  • انباری
  • پارکینگ
  • ویو کوه البرز
  • ویو آبشار تهران