برج خیام

برج خیام

برج خیام چیتگر

برج خیام که هم اکنون به صورت مجتمع مسکونی تجاری مورد استفاده قرار می گیرد از سری برج های نزدیک دریاچه چیتگر است که  دسترسی آسانی را به تفرجگاه های اطراف دریاچه مانند شهر بازی و بام لند را برای ساکنین آن فراهم می کند، همچنین مجاورت این برج در کنار مجتمع تجاری آن در کوتاه ترین زمان می تواند پاسخگوی نیاز ساکنین آن باشد.

برج خیام همراه با دیگر املاک دریاچه چیتگر در منطقه ۲۲ تهران قرار دارد و دارای چهار بلوک A، B، C و D است. هر کدام از این بلوک ها به ترتیب ۱۸، ۹، ۱۵ و ۹ طبقه دارند. در هر طبقه نیز بین ۶ تا ۸ واحد وجود دارد.

سه طبقه از هر برج به پارکینگ و یک طبقه به لابی اختصاص دارد. هر آپارتمان در این برج از ۹۴ متر تا ۲۱۰ متر زیربنا دارد. بر اساس زیربنای هر واحد، دو الی ۴ خوابه بودن آن متغیر است.

تعاونی صاحب امتیاز برج های خیام

مجتمع خیام شامل برج هایی است که زیر نظر شرکت خیام در سال ۱۳۸۷ ساخته شد. این سازه زیر نظر جناب لالوی از برج ‌سازان معروف در منطقه ۲۲ تهران بود.

امکانات برج خیام دریاچه

علاوه بر مجتمع های تجاری در اطراف این برج، هر واحد آن از امکانات زیر نیز برخوردار است:

  • ۲ الی ۳ لاین آسانسور
  • مجهز به دوربین مداربسته
  • لابی
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • درب ریموت دار
  • به ازای هر واحد، یک انباری داخلی و یک انباری بیرونی
  • سیستم سرمایشی و گرمایشی چیلر مرکزی
  • آنتن و ماهواره مرکزی
  • سیستم برق اضطراری

مشخصات برج خیام

برج خیام از اسکلت بتن ساخته شده و نمای بیرون برج از سیمان شسته است. در سیستم سرمایشی و گرمایشی این برج ها‌ از چیلر مرکزی استفاده می شود. برای بعضی واحدها، علاوه بر انباری در طبقه پارکینگ، یک انباری در داخل واحد نیز تعبیه شده است.

دسترسی پروژه خیام میدان ساحل

برج خیام در شمال غربی میدان ساحل واقع شده است. از مزایای مکانی این برج ها می توان به نزدیک بودن به شاهراه های عظیم همچون همت، آزادگان و حکیم اشاره کرد.

برج ساحل در شرق و برج مسکونی تجاری پارسیا در مقابل این برج قرار دارند. دریاچه چیتگر از شمال و میدان ساحل نیز از اطراف، این برج ها را احاطه کرده اند. اطراف برج خیام از نظر فروشگاه و مجتمع خرید، بسیار غنی است. به همین دلیل هیچ‌ کمبودی از سوی ساکنین احساس نمی شود.

امکانات تفریحی و تجاری برج خیام

مجتمع های تجاری، اطراف برج های خیام را احاطه کرده اند. نزدیکی به این مراکز خرید از جمله مزیت های برج خیام محسوب می شود. مجتمع تجاری خیام یکی از این مجتمع ها است. این مجتمع بسیاری از احتیاجات ساکنین را برطرف می سازد. همچنین در بعضی از واحدهای جنوبی، نمایی زیبا از دریاچه چیتگر قابل رؤیت است. واحدهای شمالی نیز رو به کوهستان هستند.

قیمت خرید و فروش یا رهن و اجاره واحد آپارتمان برج خیام

خرید و فروش و یا رهن و اجاره و هر گونه نقل و انتقال هر واحد آپارتمان از این برج ها در دفتر سازنده صورت می گیرد. قیمت واحدها طبق شرایط بازار متفاوت خواهد بود. برای خرید یا رهن و اجاره واحدها می توانید به صورت حضوری اقدام کنید.

برای استعلام قیمت برج های اطراف دریاچه چیتگر با دفتر املاک کهن که از زبده های مشاور املاک منطقه 22 می باشد  تماس حاصل فرمایید.