برج دندانپزشکان

برج دندانپزشکان

معرفی برج نیلوفر 2 (دندانپزشکان)

برج نیلوفر 2 از دیگر برج های منطقه 22 که به دلیل صاحب امتیازی و ساخت آن توسط تعاونی مسکن دندانپزشکان به برج دندانپزشکان نیز معروف می باشد در بلوار کوهک منطقه 22 قرار گرفته. این برج 18 طبقه که دارای 60 واحد مسکونی می باشد.

مراکز تجاری و تفریحی چون برج طوبی و همچنین پارک جنگلی چیتگر با آب و هوای مطلوبی که برای منطقه فراهم کرده از جمله مزیت های موقعیت برج نیلوفر 2 است که موجب گردیده مورد توجه خریداران و سرمایه گزاران قرار گیرد.

بخاطر پروژه دندانپزشکان و دیگر پروژه های در حال احداث این محله قیمت اپارتمان در کوهک منطقه 22 تهران نیز دچار نوسانات مفیدی شده که در بین واحدهای مسکونی این منطقه ایجاد تنوع کرده است.

تعاونی برج دندانپزشکان (نیلوفر 2)

پروژه دندانپزشکان که با نام نیلوفر ۲ نیز شناخته می شود، توسط تعاونی مسکن دندانپزشکان تهران، در سال ۱۳۹۳ شروع به ساخت کرد و بعد از گذشت مراحل حرفه ای طراحی، در سال ۱۳۹۷ تکمیل و تحویل مالکین داده شد. به علاوه این برج رتبه اولین پروژه موفق تعاونی دندانپزشکان را به خود اختصاص داده است.

مشخصات واحدهای پروژه دندانپزشکان چیتگر

در مجموع این برج دارای ۶۰ واحد مسکونی است که ۳۰ واحد آن در متراژ ۱۰۰ متری با دو اتاق خواب بوده و ۳۰ واحد دیگر متراژی برابر با ۱۶۰ متر دارند و ۳ اتاق خوابه هستند. همچنین برای هر یک از واحدها یک تراس و انباری مجزا تعبیه شده است.

نمای داخلی واحدها بسیار مدرن بوده و سقف هر یک، تماماً دکور شده و جنس کفپوش ها از سرامیک طراحی شده است. همچنین آشپزخانه با کابینت هایکلاس ، گاز صفحه ای و درب های ریموت دار با آیفون تصویری و ضد سرقت جهت امنیت بیشتر، از دیگر امکانات واحدهای این برج است.

موقعیت برج دندانپزشکان بلوار کوهک

برج دندانپزشکان از نظر جغرافیایی در میان چهار شاه راه اصلی ارتباطی تهران قرار گرفته است. به طور دقیق تر، در محله کوهک، از عرض شمالی به اتوبان همدانی، از جنوب به مترو چیتگر، از شرق به بزرگراه آزادگان و از غرب به بزرگراه فتحی منتهی می شود.

علاوه بر برخورداری از این طرح تفصیلی بسیار پر اهمیت، این برج دسترسی به مراکز تجاری و رفاهی مانند پارک جنگلی چیتگر، مجتمع تجاری- تفریحی طوبی و سایر غذاخوری ها را برای سکنه فراهم کرده است.

امکانات برج دندانپزشکان کوهک

  • ۲ دستگاه آسانسور، متشکل از یک آسانسور باربر و یک آسانسور نفربر
  • سالن اجتماعات و سالن ورزشی پر ظرفیت
  • سیستم اعلان و اطفاء حریق
  • سیستم گرمایشی و سرمایشی پکیج و داکلت اسپیلت
  • آنتن مرکزی
  • پنجره های دوجداره
  • سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
  • کنتور برق مجزا
  • محوطه سازی

سکونت در مجتمع دندانپزشکان

برج دندانپزشکان با استفاده از متریال های باکیفیت و اسکلت فلزی با اتصال پیچ و مهره ای ساخته شده است و یکی از مقاوم ترین سازه ها در برابر زلزله است. به کار بردن سیمان رنگی در نماسازی، توانسته است زندگی پر از رفاه را در کنار آب و هوای مطبوع و دسترسی آسان، برای ساکنان به ارمغان آورد. از این رو افراد می توانند با رهن و اجاره واحدها و خرید امتیاز این برج ها، علاوه بر تجربه زندگی مرفه، به یک سرمایه گذاری پرسود با توجه به آینده ملکی دست یابند.