برج دوقلو نگین آبشار

برج دوقلو نگین آبشار

برج نگین آبشار

این برج های 2 قلو علاوه بر قیمت ها و متراژهای مناسب برای پیش خرید آپارتمان در برج های نگین آبشار با توجه به امکانات زیاد آن حتی برای پیگیری واحد برای رهن و اجاره نیز بسیار مناسب هستند. برج های 2قلوی نگین آبشار رو نه تنها بخاطر مدرن و لاکچری بودن آن بلکه از جهت چشم انداز وسیع دریاچه چیتگر از سمت جنوب و ویوی رشته کوه البرز آن توصیه می کنیم. در کنار همه اینها شما سریعترین دسترسی به بزرگراه ها، مراکز خرید بزرگی چون ایران مال را دارید و جهت گذراندن اوقات فراغت گزینه هایی چون پارک لتمان کن، آبشار تهران و در سمت جنوب دریاچه چیتگر و بام لند را خواهید داشت.

برج دوقلو نگین آبشار از جمله پروژه های لوکسی است که در شمال همت و در سمت شرق آپارتمان های شهرک باقری منطقه 22 ساخته شده است. این مجموعه در سال 1395 فعالیت ساخت و ساز خود را تحت نظارت تعاونی جهاد کشاورزی آغاز کرده است. این دو برج مسکونی ۱۹ طبقه، فول امکانات هستند. به دلیل اینکه این برج در ارتفاعات ساخته شده است طبقات پایین آن نیز چشم انداز فوق العاده زیبایی دارند.

مشخصات واحد های برج دوقلو نگین آبشار

برج دوقلو نگین آبشار ۲ برج ۱۷ طبقه است که در هر طبقه، ۶ واحد با متراژهای مختلف وجود دارد. متراژ واحد ها از ۸۰ متر تا ۱۲۵ متر متغیر است و می توانید متناسب با تعداد اعضای خانواده و بودجه در نظر گرفته شده، واحد موردنظر را خریداری یا رهن کنید. تمام واحد ها دارای بالکن و انباری هستند. یکی از مهمترین مزیت های آپارتمان ها در این برج ها، طراحی پنجره ها به صورت قدی است تا نور بیشتری وارد آپارتمان شود. متریالی که در داخل واحد ها و مشاعات استفاده شده اند، درجه یک و باکیفیت هستند.

موقعیت مکانی برج های دوقلو نگین منطقه 22

برج دوقلو نگین آبشار در ضلع شمالی دریاچه خلیج فارس و شمال اتوبان خرازی واقع شده است و از دو اتوبان همت و اتوبان خرازی می توانید به این برج ها دسترسی پیدا کنید. دریاچه خلیج فارس، بام لند، آبشار تهران، پارک آبی، پارک جنگلی چیتگر و بوستان لتمان کن نیز ازجمله مراکز تفریحی هستند که در نزدیکی این برج قرار دارند. درضمن می توانید تمام مایحتاج خود را از رز مال و ایران مال، تهیه کنید. بیمارستان تریتا نیز در نزدیکی این برج قرار دارد و می توانید در شرایط اضطراری از خدمات بهداشتی این مجموعه استفاده کنید.

امکانات مجموعه نگین آبشار

  • استخر
  • سونا
  • جکوزی
  • سالن ماساژ
  • سالن بدنسازی
  • لابی
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • سالن اجتماعات
  • آسانسور نفربر و باربر
  • دوربین مداربسته

سکونت در برج نگین با ویو کوهستان

با وجود برج هایی که در منطقه 22 و حوالی دریاچه خلیج فارس ساخته شده اند، اما برج دوقلو نگین آبشار با تمام امکانات، یکی از بهترین گزینه ها برای خرید، رهن و اجاره است. با کمی فاصله به سمت شمال در محله آبشار همراه با چشم انداز کوه و ویو جنگل چیتگر قرار گرفته است.

با سکونت در این برج می توانید در منطقه ای خوش آب و هوا و با چشم اندازی عالی، آرامش را تجربه کنید. این برج دارای سند تعاونی است که پس از پرداخت واریزی ها، سند قابل انتقال خواهد بود.