برج راهور

برج راهور

معرفی برج راهور

با توجه به نزدیکی برج راهور به پارک جنگلی چیتگر ساکنین آن می توانند از یک آب و هوای مطلوب و همچنین ویوی پارک چیتگر لذت ببرند. از جهت دسترسی نیز با توجه به موقعیت این برج در محله کوهک منطقه 22 و خیابان نسیم 20 می توان به راحتی وارد بزرگراه های آزادگان، حکیم، همت و اتوبان تهران کرج شد.

پارکینگ برج راهور کوهک در طبقات منفی آن قرار دارد. طبقه همکف، لابی و ۲۱ طبقه‌ی دیگر مسکونی هستند. در هر طبقه ۴ واحد ساخته شده که جمعاً ۸۴ واحد مسکونی در این برج موجود است. متراژ هر واحد در این برج، ۱۰۰ تا ۱۲۰ بوده و دارای دو اتاق خواب است.

تعاونی صاحب امتیاز برج راهور کوهک

تعاونی مسکن راهور نیروی انتظامی ناجا، تعاونی صاحب امتیاز برج راهور کوهک، در منطقه ۲۲ تهران است. این برج از سال ۱۳۹۵ توسط تعاونی نیروی انتظامی به بهره برداری رسید.

حال با توجه به امکاناتی که در این پست مطالعه می کنید اگر بنا دارید تا از این مجتمع یا دیگر برج های اطراف طوبی بازدید به عمل بیاورید حتما به فایل های ارائه شده توسط املاک کهن سر بزنید تا در جریان نرخ قیمت آپارتمان در کوهک چیتگر قرار بگیرید.

امکانات مجتمع مسکونی راهور منطقه 22

دسترسی آسان به مرکز خرید طوبی، یکی از مزایای برج راهور نیروی انتظامی محسوب می شود. امکانات واحدهای آن به شرح زیر است:

  • دارای ۳ لاین آسانسور
  • لابی مجلل و شیک و لابی من ۲۴ ساعته
  • سالن ورزشی
  • سالن اجتماعات
  • سالن اجتماعات
  • جایگاه پارکینگ اختصاصی
  • درب ریموت دار
  • بالکن

متریال داخلی و مشخصات فنی برج مسکونی راهور

برج راهور چیتگر با استفاده از مرغوب ترین متریال ساخته شده است. سیستم گرمایش و سرمایش آن به ‌صورت داکت اسپیلت است. همچنین از تکنولوژی شوتینگ زباله برخوردار است. ورودی این برج از نمای بسیار زیبایی بهره مند است.

موقعیت مکانی برج راهور ناجا

برج سامان راهور در منطقه ۲۲ تهران و بلوار کوهک واقع شده است. این برج در خیابان نسیم بیستم قرار دارد و از شمال به کوه البرز و از جنوب به دریاچه و جنگل چیتگر دسترسی دارد.

امکانات تفریحی و تجاری برج

مترو از برج راهور، ۳۰۰ متر فاصله دارد. علاوه بر این، با صرف مدت‌ زمان سه دقیقه می توانید به راحتی به پارک چیتگر، ایران مال و بام لند بروید. مجتمع تجاری طوبی به این برج نزدیک است و امکانات رفاهی مناسبی را برای ساکنین به همراه دارد. واحدهای شمالی برج راهور، از دید کوهستانی و واحدهای جنوبی از نمای دریاچه چیتگر برخوردار هستند.

قیمت خرید و فروش یا رهن و اجاره برج راهور چیتگر

برج راهور چیتگر یکی از عالی ترین برج های منطقه ۲۲ است که با توجه به تغییرات بازار، قیمت آن نیز در حال نوسان است. عواملی همچون طبقه، پارکت، نقاشی، کابینت و ... نیز در قیمت واحدهای آن تأثیر بسیاری دارد.