برج رضوان

برج رضوان

برج رضوان ( حج و زیارت )

برج رضوان که بعنوان برج های حج و زیارت نیز شناخته می شود که بصورت 2 قلو و هر کدام دارای 26 طبقه ساخته شده است. متراژ واحد های مسکونی مجتمع حج و زیارت بین 100 تا 140 متر متغیر هستند. این برج در بلوار کوهک واقع شده و همانند دیگر برج های املاک کوهک منطقه 22 بدلیل مجاورت با پارک جنگلی چیتگر دارای آب و هوایی مطلوب می باشد. دسترسی آسان ساکنین آن به مرکز خرید طوبی و هایپر مارکت آن از جمله امکانات رفاهی سکونت در محله کوهک می باشد.

همانطور که گفتیم برج رضوان به صورت دو بلوک بوده که هر کدام دارای ۲۱ طبقه، یک طبقه لابی مجلل و ۴ طبقه پارکینگ اختصاصی هستند. طبقات مسکونی هر کدام از برج ها دارای ۴ پنت هاوس با متراژ های ۲۶۰ تا ۲۸۰ متری است.

پروژه رضوان به صورت دو بخش مجزا شمالی و جنوبی در منطقه ۲۲ و متعلق به تعاونی مسکن کارکنان حج و زیارت است. این برج پس از یک دوره طولانی ساخت و ساز، در سال ۱۳۹۶ تکمیل گردید و تحویل مالکین داده شد.

مشخصات برج رضوان کوهک

در هر کدام از این برج ها در مجموع ۱۵۰ واحد با کاربرد مسکونی وجود دارد. در واحدهایی با متراژ های ۱۰۴ تا ۱۱۲، دو اتاق خواب وجود داشته و واحدهایی که متراژ بیشتر دارند، دو اتاق خواب و یک خواب مستر دارند. هر کدام از این واحدها دارای تراس و انباری مجزا هستند. واحدهای جنوبی در بلوک جنوبی، دارای ویو مشرف به جنگل های چیتگر هستند.

یکی دیگر از مزیت های خرید واحد در برج رضوان بهره مندی از درصد سهام تجاری این برج ها است. به این صورت که با خرید امتیاز واحد، یک متر سهام تجاری نیز به خریدار تعلق می گیرد. به علاوه وجود متریال های اصل و با کیفیت در ساخت این واحد ها، فول امکانات بودن، امنیت با وجود درب های ریموت دار و دوربین های مدار بسته، از امکانات دیگر واحدهای این برج ها هستند.

موقعیت برج های رضوان کوهک

این پروژه که با نام برج های حج و زیارت نیز شناخته می شوند در بلوار کوهک و فاز مسکونی منطقه ۲۲ در ضلع شمالی جنگل چیتگر واقع شده است. از نظر دسترسی، از شمال به اتوبان همدانی و بزرگراه خرازی و از جنوب به بزرگراه آزادگان که از مهم ترین پل های ارتباطی در تهران هستند، متصل است.

به علاوه نزدیک بودن این برج ها به ایستگاه مترو چیتگر، تردد میان شهری را برای سکنه تعدیل می کند. همچنین مجتمع های رفاهی و تجاری مانند مجتمع تجاری- تفریحی طوبی، بوستان جنگلی چیتگر همراه با چشم انداز خیره کننده اش و باغ رستوران دورهمی، در نزدیکی برج های رضوان قرار دارند.

امکانات برج رضوان ( حج و زیارت )

  • ۳ لاین آسانسور
  • لابی و لابی من ۲۴ ساعته
  • سالن اجتماعات با ظرفیت بالا
  • سیستم گرمایشی و سرمایشی چیلر
  • آنتن مرکزی ماهواره
  • سالن ورزشی
  • محوطه سازی و آبنماهای زیبا

سکونت در برج های رضوان

پروژه برج رضوان با نمای بیرونی سیمان شسته و نمای داخلی تماماً سنگ خود و اسکلت مقاوم فلزی با اتصال پیچ و مهره ای، توانسته به یکی از برج های لوکس چیتگر تبدیل شود که تحسین ساکنین را برانگیخته و امکانات رفاهی و دسترسی های زیادی را برای ساکنان خود در کنار ویو ابدی و دلنشین جنگل به ارمغان آورده است.

رهن کامل آپارتمان برجهای رضوان کوهک

ویژگی ها و دسترسی آسان برج های رضوان به طوری است که افراد زیادی را برای زندگی در این برج ها مشتاق کرده است. دسترسی این برج ها به مکان های تفریحی و مناطق تجاری بسیار راحت است به طوری که با مرکز تجاری طوبی و پارک چیتگر، دریاچه چیتگر و مجموعه تفریحی آبی او پارک فقط چند دقیقه فاصله دارد. یکی دیگر از ویژگی هایی که افراد زیادی را برای رهن کامل آپارتمان برج های رضوان مشتاق کرده است ویوی چشم نواز برج ها و ویوی ابدی آن به پارک و کوه است. شما نیز میتوانید برای اطلاع از قیمت رهن کامل آپارتمان برجهای رضوان با مشاورین و کارشناسان املاک کهن 22 تماس حاصل نمایید. 

تعاونی حج و زیارت

پروژه برج رضوان زیر نظر تعاونی حج و زیارت بوده است که با اتمام این برج ها نیز بر رزومه درخشنده خود افزوده است. همچنین امکان رهن و اجاره واحدها و خرید امتیاز این برج آینده دار وجود دارد که با ارائه سند تعاونی قابل اعتماد حج و زیارت، تحویل و به نام می گردد.

آدرس شرکت تعاونی مصرف کارکنان سازمان حج و زیارت 

استان تهران، شهرستان تهران،  خیابان توحید، خیابان رودکی شمالی، خیابان آزادی، پلاک 213، طبقه پنجم

کد پستی: 1457814566