برج زیتون

برج زیتون

برج زیتون کوهک

برج زیتون یا مجتمع زیتون کوهک چیتگر که در مجاورت برج طوبی منطقه 22 و پارک جنگلی چیتگر قرار دارد محلی بسیار مناسب برای سکونت در نزدیکی یکی از بزرگترین مناطق تفریحی و گردشگری تهران یعنی دریاچه خلیج فارس چیتگر است. صاحب امتیاز این مجتمع مسکونی تعاونی مسکن ایثارگران بوده و با پیمانکاری کاکاوند ساخته شده است.

برج زیتون شامل ۱۴ بلوک است. هر بلوک شامل ۱۸ طبقه است که ۳ طبقه پایین، پارکینگ و ۱۵ طبقه دیگر آن مسکونی هستند. طبقه ها نیز شامل ۶ تا ۹ واحد است.

متراژ برج زیتون

متراژ واحد های مسکونی این برج از ۸۷ متر تا ۱۰۷ متر متغیر است که هر کدام طراحی مختلف دارند. متراژهای واحدها به ترتیب زیر است:

  • ۸۷
  • ۹۲
  • ۹۵
  • ۱۰۲
  • ۱۰۷

تمامی واحدهای این مجتمع، دو خوابه هستند. انبار اختصاصی برای هر طبقه در طبقات پارکینگ قرار دارد.

تعاونی صاحب امتیاز برج زیتون

برج زیتون یکی از ساختمان هایی است که توسط تعاونی مسکن سپاه به بهره برداری رسید. بعضی از واحد های این برج تقریباً در نیمه دوم سال ۱۳۹۵ آماده تحویل به مالک های هر آپارتمان بودند.

امکانات برج زیتون

هر کدام از برج های زیتون دارای ۳ لاین آسانسور است که دو آسانسور به صورت نفربر و یک آسانسور باری طراحی شده اند. تمامی برج ها به پارکینگ و انباری مجهز هستند. لابی من ۲۴ ساعته، سیستم شوتینگ زباله، سالن اجتماعات، سیستم های مانیتورینگ و سیستم اطفاء حریق، از دیگر امکانات این مجتمع مسکونی است.

هر واحد علاوه بر دو خوابه بودن، تراس نیز دارد. همچنین مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی فن کوئل هستند. هر کدام از برج ها دارای ۳۰ جایگاه، به عنوان پارکینگ مهمان هستند. همه ی طبقه ها دوربین مداربسته دارند.

متریال و مشخصات برج های زیتون

برج زیتون از فلز و توسط پیچ و مهره ساخته شده است. از برتری این برج نسبت به برج های دیگر می توان به سقف آن اشاره کرد. سقف فولادی آن در هنگام زلزله بسیار مقاوم است و مانع از ریزش ساختمان می شود.

لوکیشن برج زیتون کوهک

این برج از اطراف به جنگل چیتگر و شهرک گلستان نزدیک است. همان طور که در ابتدا گفتیم این برج ها در منطقه ۲۲ واقع شده اند که از مزیت های آن محسوب می شود. این مجتمع مسکونی در قسمت شرقی دریاچه شهدای خلیج فارس و جنگل چیتگر و در قسمت غربی بزرگراه آزادگان قرار دارد. از شمال این برج نیز بزرگراه شهید همدانی، قرار دارد. با صرف تنها چند دقیقه می توان به این بزرگراه های مهم دسترسی داشت.

از ویژگی های بارز این مجتمع مسکونی می توان به مجاورت با میدان تره بار هایپرمی و مجتمع اداری تجاری طوبی اشاره کرد.

امکانات تفریحی و تجاری برج زیتون منطقه 22

در برخی از برج ها طبقات پایین، تجاری هستند؛ یعنی سوپر مارکت، میوه و تره بار، سوپر گوشت و دیگر مغازه ها در این طبقات وجود دارند. با توجه به موقعیت مکانی برج های زیتون، ویوی هر طبقه متفاوت است. بعضی از طبقات رو به دریاچه شهدای خلیج فارس، بعضی به جنگل چیتگر، آبشار تهران یا داخل مجتمع، ساخته شده اند.

قیمت خرید و فروش یا رهن و اجاره واحد های برج

هر واحد مسکونی از برج زیتون بنا به مشخصات خود، قیمت متفاوتی دارند. در ادامه به برخی از این نکات اشاره می کنیم:

  • واحد در چه طبقه ای واقع شده است؟
  • جنوبی یا شمالی بودن آپارتمان
  • مشخصات فنی و جنس وسایل استفاده شده ازجمله کمد دیواری ها، کابینت و در و پنجره ها
  • نمای داخلی واحدها ازجمله پارکت بودن یا نقاشی دیوارهای داخلی

چنانچه به دنبال فایل های محله کوهک و انتخاب های متنوع تر برای اجاره آپارتمان در کوهک چیتگر هستید بر روی لینک بزنید.