برج ساحل

برج ساحل

بررسی جزئیات پروژه لوکس برج ساحل

برج ساحل با ظاهری زیبا و معماری منحصر بفرد خود قطعا نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند، مخصوصا اینکه این برج  در منطقه 22 و در نزدیکی دریاچه چیتگر ساخته شده. پروژه برج ساحل توسط پشتیبانی سپاه پاسداران یا به اختصار سپانیر ساخته شد و آماده فروش و واگذاری به خریداران گردید. جدای از امکانات فوق العاده این برج لوکس و لاکچری که شامل 2 پنت هاوس بسیار بزرگ نیز می شود، بدلیل قرارگیری در بلندترین نقطه در آن محل و عدم مجاورت با برج های دیگر چشم اندازی بسیار عالی با ویویی انحصاری در اختیار شما قرار خواهد داد.

روند ساخت برج ساحل در اطراف دریاچه چیتگر

برج ساحل در سال ۸۹ توسط ارگان سپاه پاسداران در منطقه ۲۲ شهرداری تهران ساخته شد. پروژه ساخت این برج در سال ۹۷ به پایان رسید.

مشخصات کلی مجموعه مسکونی ساحل

برج ساحل در همت غرب، ضلع شمالی میدان ساحل، منطقه ۲۲ تهران واقع شده است. این برج به شکل تک برج ساخته شده و در مجاورت آن برج دیگری دیده نمی شود. شرایط بسیار خوبی از نظر آب و هوایی و چشم انداز مناسب دارد که محبوبیت آن را بیشتر می کند.

برج ساحل در معماری، کاملاً متفاوت است و در طرح ساخت و ساز، شکلی غیرمعمول دارد. این برج، 18 طبقه دارد که ۱۵ طبقه آن مسکونی و سه طبقه دیگر آن شامل لابی، پارکینگ و طبقه زیرین است. ۱۳۰ واحد در این برج مسکونی وجود دارد که متراژ های آنها بین ۷۶ تا ۲۶۰ مترمربع است. این برج مسکونی، واحد ها تجاری در طبقات ۱۴ و ۱۵ دارد. این واحدها دارای طراحی بسیار مدرن و زیبا بوده و برای بیزینس های متفاوت، کاملاً مناسب هستند.

امکانات واحد های پروژه سپانیر(برج ساحل) چیست؟

برج ساحل دارای سند تعاونی و تک برگ است. این برج به عنوان یکی از برج های لوکس تهران به حساب آمده و دو پنت هاوس دارد. چشم انداز و ویو 360 درجه و زیبای این برج به روی دریاچه چیتگر همراه با ویو کوهستان از واحد های شمالی، از محبوب ترین امکانات آن به شمار می آید. از دیگر امکانات آن، می توان به سالن ورزش، سالن اجتماعات، جکوزی اختصاصی در هر واحد، سیستم اعلام و اطفای حریق خودکار در نوع خشک و تر، دوربین مداربسته، پارکینگ اختصاصی، پارکینگ مهمان، نگهبان، اینترنت پرسرعت با پهنای باند ۵۰ مگا بایت به همراه مودم رایگان، انباری، بالکن و ماهواره مرکزی اشاره کرد.

موقعیت مکانی و راه های دسترسی برج مجلل ساحل

این برج، دسترسی بسیار خوبی به بزرگراه حکیم، آزادگان، همت و آزادراه تهران کرج دارد. این برج در نزدیکی دریاچه چیتگر قرار گرفته است. برج ساحل در نزدیکی میدان ساحل قرار دارد که باعث شده تا دسترسی به بزرگ راه های بزرگ، کاملاً آسان باشد. خطوط ارتباطی دیگر مانند ایستگاه مترو چیتگر، در نزدیکی آن بوده و یکی دیگر از راه های ارتباطی آن است.

حدود قیمت های برج سپانیر (برج ساحل)

این برج در سال 97 تحویل داده شد که قبل از آن بعنوان یکی از پروژه های پیش فروش دریاچه قلمداد می شد. واحد های این برج به صورت کامل و نقدی به فروش می رسند. واحد های تجاری آن به دو صورت، نقل و انتقال پیدا می کند. یا به صورت کامل و متری، خرید و فروش می شوند یا به صورت برگه های سهام یک متری. زمانی که افراد بتوانند برگه های سهامی خود را به حد نصاب برسانند، با تجمیع این برگه ها می توانند یک واحد تجاری از برج ساحل را انتخاب کنند.