برج قائم 1 و 2

برج قائم 1 و 2

برج قائم چیتگر

برج قائم چیتگر قائم دارای دو فاز قائم 1 و قائم 2 می باشد که برج های جدید آن در سال 1390 تحویل اعضای تعاونی مسکن جانبازان و آزادگان که حق امتیاز آن را داشتند گردید. برج قائم چیتگر از 6 بلوک مجزا تشکیل شده است و بطور منحصر به فردی قرارگیری آن ها در ضلع شمالی دریاچه چیتگر بصورت هلال ماه طراحی شده و تنوع طبقات در آن ها شکلی پلکانی به آن ها داده. برج قائم منطقه 22 نیز مانند بسیاری دیگر از برج های اطراف دریاچه چیتگر دارای ویوی رشته کوه البرز از سمت شمال و دریاچه خلیج فارس از سمت جنوب دارد به اضافه امکان دسترسی سهل و سریع به بزرگراه همت خرازی و حکیم و همچنین نزدیک بودن به مراکز تفریحی و تجاری مانند بام لند، ایران مال و مجتمع اداری تجاری آرتمیس. البته اگر بدنبال آپارتمان در برج قائم چیتگر هستید لازم است بدانید که همچنان خرید و فروش واحدهای آن در خود تعاونی انجام می پذیرد.

بلوک ها در برج قائم ۱ در یک ردیف و در برج قائم ۲ به صورت نیم دایره هستند. ۵ بلوک ۱۲ طبقه از برج قائم فاز ۱، در سال ۱۳۸۶ و بلوک دیگر که ۱۳ طبقه است با اندکی تأخیر، در سال ۱۳۸۸ به مالکین تحویل داده شد. هر طبقه از آن شامل ۶ واحد است. تحویل برج قائم فاز ۲ نیز در سال ۱۳۹۰ انجام شد. این برج شامل بلوک های ۷ تا ۱۲ طبقه است.

متراژ این برج ها به صورت ۷۲ و ۷۵ متری با یک اتاق خواب و ۷۶ تا ۸۵ متری با دو اتاق خواب است. برج قائم ۲ با مجموعه برج های پارسیا مجاور است.

تعاونی صاحب امتیاز برج قائم دریاچه

این برج ها از سازه های متعلق به تعاونی جانبازان و ایثارگران هستند. این برج ها دارای سند تعاونی هستند و معامله واحدها در تعاونی صورت می گیرد.

امکانات واحد های مجتمع مسکونی قائم

  • مجهز به دوربین مدار بسته
  • دارای محوطه ای زیبا
  • سیستم سرمایش و گرمایش چیلر مرکزی
  • پارکینک برای برخی واحدها
  • انباری
  • آسانسور

متریال داخلی و مشخصات فنی برج

هر دو فاز این برج ها با سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی تجهیز شده اند. نمای برج ها از سیمان شسته است. پنجره های دو جداره در ساختمان برج ها به کار رفته است.

موقعیت مکانی مجموعه برج های قائم

در شمال غربی میدان ساحل در منطقه ۲۲ تهران، برج قائم ۱ و ۲ قرار دارند. در جنوب برج های قائم، دریاچه چیتگر و در شمال آن ها، اتوبان همت واقع شده است. همچنین این برج ها به اتوبان حکیم و آزادگان دسترسی خوبی دارند.

امکانات تفریحی و تجاری پروژه قائم

از امکانات تفریحی در نزدیکی برج های قائم منطقه ۲۲ تهران می توان به دریاچه چیتگر و مراکز خرید بام لند و ایران مال اشاره کرد. واحدهایی که در جنوب این برج قرار دارند نمای زیبایی از دریاچه چیتگر را مشاهده می کنند. در کنار این، واحدهای شمالی نیز ویوی کوه البرز را دارند.

در نتیجه مجاورت برج های قائم چیتگر با مراکز خرید بام لند و ایران مال، امکانات تجاری مناسبی در این برج ها وجود دارد. سوپر مارکت، پمپ بنزین، درمانگاه و سایر خدمات رفاهی به آن نزدیک هستند. مجتمع تجاری- اداری آرتمیس، به این برج ها نزدیک است که مزیت دیگری محسوب می شود.

قیمت خرید و فروش در برج قائم

همان طور که قبلاً گفته شد، خرید و فروش واحد های برج قائم ۱ و ۲ دریاچه چیتگر در تعاونی صاحب امتیاز آن انجام می شود.

برای دریافت اطلاعات تکیمیلی کامل در مورد برج های قائم و استعلام قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر به صفحه فایل های دریاچه چیتگر مراجعه کرده یا بصورت مستقیم با مشاورین املاک کهن تماس بگیرید.