برج مروارید کوهک

برج مروارید کوهک

معرفی برج مروارید کوهک

محله کوهک یکی از مناطق پر رونق در غرب تهران است و برج مروارید با توجه به اتمام ساخت آن در 2 سال پیش هم اکنون یکی از گزینه های مطلوب برای خانه در شدن در املاک کوهک می باشد.

این برج یکی از برج های مسکونی مروارید شهر واقع در منطقه 22 است. این برج توسط شرکت خصوصی اریکه پارسیان، شروع شده و در تاریخ مهر 98 به پایان رسید.

سازه پروژه برج مروارید

سازه این پروژه مسکونی به گونه ای انتخاب شده که کاملاً ایمن باشد. این برج دارای 22 اسکلت فلزی است و سقف عرشه فولادی و ضد حریق و ضد صوت، برای آن انتخاب شده است. تأسیسات آن سوپر پایپ 5 لایه است و سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی دارد. نقشه ساخت به گونه ای طراحی شده است که تمامی واحدهای برج مروارید دارای نور دهی بی نظر در تمام اتاق ها و سالن ها است. متریال به کار رفته برای کابینت، شیرآلات، کمد دیواری و نقاشی، فوق العاده با کیفیت هستند.

همچنین ساختار کلی این برج امکان ویو 360 درجه را در واحدهای شمالی آن فراهم می کند.

ویژگی های برج مروارید چیتگر

از مهم ترین ویژگی های برج مروارید تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • زیربنا 374000 متر مربع
  • دارای 30 طبقه؛ 4 طبقه منفی و 25 طبقه مسکونی
  • هر طبقه دارای متراژ 150 متر یا 160 متر و 130 متر است
  • دارای سالن اجتماعات است
  • دارای سالم ورزشی و سالن کودک و لابی است
  • 1600 متر فضای سبز در محوطه دارد.

سکونت در برج مروارید

با توجه به اینکه واحدهای مسکونی در این مجتمع دارای متراژ بالا و سند تک برگ هستند، لذا برای سکونت در این برج ها می توانید به صورت خرید یا رهن و اجاره اقدام نمایید. تمامی امکانات رفاهی اعم از امتیازهایی چون آب، برق و گاز برای این واحدها در نظر گرفته شده است و به سادگی می توانید از سکونت در آن لذت ببرید. محیط امن و با نشاط و نزدیکی به دریاچه چیتگر، از مهم ترین مزایای سکونت در این برج است.

حال با دانستن نکات فوق و کسب آگاهی من باب یکی دیگر از برج های محله کوهک مشاورین املاک کهن با کیفیت بالاتری می توانند شما در امر انتخاب مناسب ترین خانه یاری کنند.

نتیجه گیری

با توجه به گسترش روز افزون مناطق شهری و شهرک سازی تهران، بلوار کوهک در نزدیکی پارک چیتگر توسعه یافته است. برج مروارید یکی از بزرگترین و جدیدترین پروژه های منطقه 22 این محله بوده و دارای امکانات رفاهی کامل است. سکونت در برج مروارید به سادگی از طریق خرید یا رهن و اجاره امکان پذیر است. جهت خرید واحد مسکونی در این مجتمع، می توانید با ما تماس بگیرید. این برج دسترسی خوبی به مراکز خریدی چون ایران مال دارد و از طرفی، نزدیکی به مترو و بلوار اردستانی باعث افزایش ارزش این برج شده است.