برج مهتاب

برج مهتاب

معرفی برج مهتاب 1 دریاچه و مهتاب 2 مروارید شهر

برج فوق شامل دو برج مهتاب ۱ و مهتاب ۲ است. برج مهتاب ۱ تحویل داده شده است. این برج به دلیل قرار گرفتن در غرب تهران، روی دامنه کوه البرز و در جوار دریاچه چیتگر، از آب و هوای بسیار مطلوبی برخوردار است.

همچنان که با مطالعه این مقاله می توانید در جریان کم و کیف امکانات و ویژگی های برج مهتاب قرار می گیرید بر روی قیمت آپارتمان در دریاچه چیتگر بزنید تا جزییات واحدهای این برج و دیگر برج های اطراف دریاچه و فایل های آن در اختیار شما باشد.

برج مهتاب ۱، ساختمانی ۳۲ طبقه است. این برج ۲۰۸ واحد مسکونی دارد که متراژ آنها به شرح زیر است:

  • ۵۲ واحد آپارتمان ۱۲۸ متری دو خوابه که در گوشه جنوبی برج واقع شده اند.
  • ۵۲ واحد آپارتمان ۱۳۰ متری دو خوابه که در شمال ساختمان ساخته شده اند.
  • ۵۲ واحد آپارتمان ۱۵۴ متری سه خوابه که در گوشه شمالی برج قرار دارند.
  • ۵۲ واحد آپارتمان ۱۷۰ متری سه خوابه که کاملاً جنوبی ساخته شدهاند.

تعاونی صاحب امتیاز برج مهتاب

برج مهتاب مروارید شهر، زیر نظر تعاونی مسکن اندیشه ایرانیان و با پیمانکاری شرکت الدوز آذربایجان ساخته شد. از دیگر پروژه های به ثبت رسیده شرکت عظام آذربایجان می توان مجتمع مسکونی مهتاب تبریز، برج مسکونی مهتاب اردبیل، برج تجاری زیتون اردبیل و ساختمان پزشکان پاستور اردبیل را نام برد.

واحدهای برج مهتاب ۱ در سال 1399 آماده شده. پروژه برج مهتاب ۲ چیتگر به تازگی شروع به ساخت و ساز کرده است؛ بنابراین برای کسانی که بودجه کمتری دارند مناسب تر است.

امکانات برج مهتاب

  • مجهز به ۴ لاین آسانسور باربری و نفربری
  • پارکینگ و انباری برای تمامی واحدها
  • درب ریموت دار برای پارکینگ
  • نصب کابینت MDF در تمامی واحدها
  • مجهز به آیفون تصویری
  • تمامی واحدها، توالت فرنگی و ایرانی دارند

متریال داخلی و مشخصات فنی برج های مهتاب

ساختمان برج مهتاب منطقه ۲۲ از اسکلت بتنی است. همچنین دارای باند هلیکوپتر برای فرود اضطراری می باشد. در ساخت برج مهتاب، تمامی واحدها نقاشی شده و مجهز به درب ضد سرقت بوده و تحویل مالکین می شوند.

سیستم سرمایش و گرمایش آن به صورت چیلر و موتورخانه است. سیستم اعلان و اطفاء حریق و شوتینگ زباله از دیگر تجهیزات این برج ها است.

موقعیت مکانی برج مهتاب

برج مهتاب 2 چیتگر واقع در منطقه ۲۲ تهران و شهرک مروارید شهر است. تنها با صرف چند دقیقه، از این برج به مترو دسترسی خواهید داشت. همچنین به دریاچه چیتگر نیز نزدیک است و از شمال آن بزرگراه همت (شهید خرازی) و اتوبان تهران-کرج می گذرد. و برج مهتاب 1 نیز در ضلع جنوب شرقی میدان ساحل قرار دارد.

امکانات تفریحی و تجاری برج مهتاب

برج مهتاب مروارید شهر در دامنه کوه قرار دارد و نزدیکی به دریاچه چیتگر از دیگر امکانات مفرح آن محسوب می شود. این منطقه بعد از افتتاح دریاچه چیتگر در اردیبهشت ۱۳۹۲، رونق بیشتری یافت.

قیمت خرید و فروش در برج مهتاب

برج مهتاب چیتگر به دلیل قرار گرفتن در منطقه خوش آب و هوا و به دور از آلودگی، از بهترین مناطق برای سکونت است. از همین رو با گذشت زمان، قیمت آن افزایش می یابد.