برج های امام حسن

برج های امام حسن

معرفی و اطلاعات برج امام حسن

از این برج ها با نام پروژه تعاونی امام حسن مجتبی (ع) نیز یاد می شود که توسط ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران بنا شد و با توجه به قرار گیری برج های امام حسن در مجاورت دریاچه چیتگر و دسترسی سریع آن به آزادگان از بلوار امیرکبیر از گزینه های بسیار مناسب برای رهن و اجاره در برج های لوکس و لاکچری نزدیک دریاچه چیتگر و بام لند هستند. همچنین از آنجایی که این مجموعه آپارتمانی شامل 4 برج مجزا می شود متراژهای متنوعی را برای خرید و فروش ملک در اختیار شما قرار خواهد داد.

برج های امام حسن در ضلع جنوب شرقی دریاچه خلیج فارس، در نزدیکی شهرک گلستان واقع در منطقه 22 تهران، ساخته شده اند. این برج ها با سازه اسکلت فلزی در 21 طبقه مسکونی و چهار طبقه پارکینگ و انباری ساخته شده اند. 4 بلوک مجزا به نام A,B,C,D که در بلوک D، هفت واحد تجاری برای رفاه حال ساکنین در نظر گرفته شده است. طراحی این برج ها به گونه ای است که از دو سمت، چشم انداز دریاچه و پارک جنگلی را خواهید داشت.

مشخصات واحد های برج های امام حسن

در برج های امام حسن، واحد ها در تیپ های مختلفی طراحی شده اند تا افراد بتوانند با توجه به بودجه خود، واحد مورد نظر را خریداری کرده و در این برج زیبا سکونت داشته باشند.

از طبقات ۱ تا ۱۶ هر طبقه دارای ۶ واحد است. دو واحد ۱۲۰ متری، دو واحد ۱۰۰ متری و دو واحد ۸۵ متری.

از طبقات ۱۷ تا ۲۰، هر طبقه دارای ۵ واحد است. یک واحد ۱۷۰ متری، دو واحد ۱۰۰ متری و دو واحد ۸۵ متری.

در طبقه 21، دو واحد با مساحت ۲۵۰ متر طراحی شده است که به طور اختصاصی دارای استخر، جکوزی و همچنین دارای سه تراس به مساحت های 7، 13 و 38 متر هستند.

با توجه به متراژ، واحد ها دو یا سه خوابه طراحی شده اند. همه واحد ها دارای پارکینگ، انباری و بالکن هستند؛ اما در واحد های ۱۰۰ و ۱۷۰ متر، دو بالکن در نظر گرفته شده است. از دیگر مشخصات هر واحد می توان به ارتفاع سقف چهار و نیم متر، پوشش کف سرامیک درجه یک، شیرآلات خارجی، پنجره های یو پی وی سی دو جداره، اشاره کرد.

دسترسی های برج امام حسن

از طریق مسیر های آزادگان جنوب، بزرگراه همت (خرازی)، بزرگراه حکیم (همدانی)، آزاد راه تهران کرج و جاده مخصوص، می توانید به این برج ها دسترسی پیدا کنید. وجود ایستگاه تاکسی، اتوبوس و البته ایستگاه های مترو ایران خودرو و چیتگر در نزدیکی برج، رفت و آمد را برای ساکنین این برج ها، آسان تر کرده است. نزدیکی این برج ها به مجتمع تجاری طوبی، تهران مال، ایران مال و رز مال، امکان خرید را میسر کرده است. همچنین با دسترسی به بام لند و دریاچه خلیج فارس، می توانید از امکانات تفریحی نیز استفاده کنید.

امکانات برج

  • سیستم گرمایش و سرمایش داکت اسپیلت
  • چهار لاین آسانسور نفربر و باربر
  • دو راه پله اضطراری
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • شوتینگ زباله
  • 80 متر لابی

سکونت در مجموعه آپارتمانی برج های امام حسن

با وجود برج های امام حسن می توانید هم گزینه خرید و هم گزینه رهن و اجاره نزدیک دریاچه را انتخاب کنید. ساخت این برج ها در سال 1397 به پایان رسیده و قابل سکونت هستند. پس از پایان واریزی ها، واحد به صورت متری حساب شده و با توجه به طبقه و جهت، قیمت گذاری می شود. تمام واحد ها دارای دفترچه مالکیت هستند که در دفتر تعاونی به صورت قطعی قابل نقل و انتقال هستند.