برج همت یاس

برج همت یاس

برج همت یاس

برج های همت یاس از دیگر برج های انتهای همت است که در منطقه 22 و در مجاورت پروژه پارلمان و برج های صیاد شیرازی قرار دارند و مانند آن ها نیز دارای امکاناتی از قبیل پارکینگ، انباری، شوتینگ زباله، آنتن مرکزی و لابی بسیار زیبا به همراه لابی من 24 ساعته است. جدا از این امکانات که شامل تمام برج های اطراف دریاچه می شود، واحدهای مجتمع یاس چیتگر دارای درب اضطراری جداگانه نیز هستند. قبل از اجاره آپارتمان برجهای همت یاس دقت کنید که این متجمع مسکونی دارای 8 بلوک می باشد که تعداد طبقات آن از 17 تا 19 متغیر است و از سری برج های نوساز منطقه 22 است.

متراژ واحد های همت یاس

چهار برج که بین ۹۰ تا ۹۳ متر دارند و چهار برج دیگر که ۱۱۰ الی ۱۱۵ متر متراژ دارند.

تعاونی برج همت یاس اطراف دریاچه

سال ۱۳۹۶ تعاونی مسکن یاس همت، تعاونی صاحب امتیاز برج همت یاس واحدهای برج های یاس همت را به اعضای خود تحویل داد. نقل و انتقال واحدهای برج در تعاونی صاحب امتیاز انجام می شود.

امکانات برج همت یاس منطقه ۲۲ تهران

  • دو آسانسور
  • سالن اجتماعات
  • سالن ورزشی
  • لابی من ۲۴ ساعته
  • محوطه سازی و فضای سبز برای بازی بچه ها
  • تعبیه درب اضطراری در همه واحدها
  • نگهبانی ۲۴ ساعته

متریال داخلی و مشخصات برج های همت یاس چیتگر

برج همت سازه ای با اسکلت پیچ و مهره است. این سازه در هنگام وقوع زلزله، مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. نمای این برج از سیمان شسته است. هر بلوک از برج های همت یاس چیتگر دارای سیستم اعلان و اطفاء حریق، سرمایش با استفاده از کولر و گرمایش با چیلر مرکزی است. بر روی پشت بام تمامی بلوک ها، پد هلیکوپتر قرار دارد.

موقعیت مکانی برج همت یاس

از جمله مجتمع های مسکونی در منطقه ۲۲ می توان به برج های یاس همت اشاره کرد. در جنوب این برج ها، برج های صیاد قرار دارند. همچنین این برج با برج پارلمان و برلیان همسایه است.

این برج ها در شمال غربی دریاچه چیتگر واقع شده اند. مجتمع های تجاری منطقه 22 همچون طوبی، ایران مال و بام لند در اطراف آن قرار دارند. برج های یاس همت، دسترسی خوبی به مترو چیتگر و بزرگراه های عظیمی مانند آزادگان، همت، حکیم و تهران-کرج دارند.

امکانات تفریحی و تجاری برج همت یاس

برج همت یاس در منطقه ۲۲ تهران علاوه بر برخورداری از آب و هوای عالی، از امکانات تجاری دیگری نیز برخوردار است. از جمله این امکانات، مجاورت با مجتمع تجاری- اداری طوبی، مجتمع تجاری ایران مال، مرکز خرید بام لند، پارک جنگلی چیتگر، اوپارک، آبشار تهران و دریاچه چیتگر هستند. از جمله امکانات دیگر آن می توان به فضای سبز همراه با آب نما و فضا جهت بازی کودکان اشاره کرد.

قیمت خرید و فروش در مجتمع یاس چیتگر

خرید و فروش، هچنین رهن و اجاره آپارتمان برجهای همت یاس در چیتگر در دفتر تعاونی آن صورت می گیرد.

حال جهت جهت دسترسی به فایل های این برج و دیگر برج های اطراف دریاچه برای یاقتن مناسب ترین قیمت خانه در دریاچه چیتگر بر روی لینک بزنید.