برج پارسیا دریاچه

برج پارسیا دریاچه

معرفی کامل مجموعه برج های پارسیا

مجموعه برج پارسیا که در اطراف دریاچه چیتگر و ضلع شمالی آن قرار دارد شامل 12 برج 21 طبقه می شود که البته با نام های یاس، سرو و ارکیده شناخته می شوند. این مجتمع مسکونی که امتیاز آن متعلق به تعاونی مسکن هوافضای سپاه است توسط اتحادیه نمونه رسا ساخته شد و بر خلاف سایر برج های منطقه 22 و پروژه های برج سازی غرب تهران بسیار زود و در سال 1390 آماده تحویل شد تا 888 واحد آپارتمانی های آن برای خرید فروش گذاشته شوند.

با توجه به لوکس بودن این برج ها و مجاورت آن با بام لند، نزدیکی به مرکز خرید ایران مال و ویوی دریاچه چیتگر برای بلوک های جنوبی، هم اکنون نیز می توان برای رهن یا اجاره در آن اقدام کرد.
برج پارسیا دریاچه به همراه ویو 360 درجه واحد های بالایی آن یکی از پرامکانات ترین مجتمع های مسکونی در تهران است.

مشخصات بلوک های پارسیا و متراژ واحدها

تعداد واحد ها در هر طبقه از این مجتمع، با توجه به بالا رفتن طبقات و همچنین تفاوت متراژ هر کدام از آنها، متفاوت است. طبقات اول تا 17 این برج، دارای 14 واحد بوده و از این طبقه تا طبقه 21، هر طبقه به 2 واحد مجزا تقسیم می شود.

در مورد متراژ هر کدام از واحد های این برج مسکونی نیز می توان گفت که از طبقه اول تا طبقه 16، هر واحد دارای متراژ 135 تا 138 متر است. از طبقه 17 تا 21، هر واحد متراژی برابر با 200 متر دارد. هر کدام از واحدها به صورت سه خوابه هستند.

مزیت های برج پارسیا دریاچه با ویو 360 درجه

یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت های برج پارسیا دریاچه، فضا سازی عالی آن در میان برج ها است. در این فضا می توان به تمامی امکانات ورزشی، تفریحی، رفاهی، تجاری و بهداشتی دسترسی داشت. از دیگر امکانات این سازه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • 2 لاین آسانسور
  • لابی و لابی من شبانه روزی
  • درب های ریموت دار
  • آنتن و ماهواره مرکزی
  • کتابخانه
  • سرمایش و گرمایش مرکزی
  • سالن اجتماعات
  • شوتینگ زباله
  • سه طبقه پارکینگ

در کنار تمامی این امکانات و مزیت ها، این مجتمع مسکونی از مدیریت بسیار قدرتمند برخوردار است. این ویژگی، امنیت و آرامش را برای اهالی و ساکنین این برج ها به ارمغان آورده است.

دسترسی های مجموعه آپارتمانی پارسیا منطقه 22

یکی از مهمترین مزیت های این مجتمع، مجاورت آن با دریاچه خلیج فارس است. ساکنین این برج ها می توانند در مدت زمان کم و به راحتی به این منطقه تفریحی دسترسی داشته باشند. دسترسی اهالی این مجتمع مسکونی به میدان ساحل، بلوار کاشان، شهرک گلستان، بزرگراه همت، حکیم و آزادگان نیز به راحتی امکان پذیر است. این برج در همسایگی مجتمع آرتمیس قرار دارد و اهالی این مجتمع می توانند دسترسی سریع به برج آرتمیس داشته باشند.

بررسی مجتمع مسکونی پارسیا از لحاظ فنی

نمای این سازه از سنگ و سیمان شسته شده، ساخته شده است. به همین دلیل نیز می توان آن را جزو مجتمع هایی با نمای زیبا به حساب آورد. در ضمن وجود چنین نمایی، سازه را در برابر برخی از حوادث و سوانح، مقاوم می کند. به دلیل استفاده از سازه پیچ و مهره در ساخت آن، برج پارسیا در برابر زلزله نیز مقاومت بسیار بالایی دارد. قیمت فروش و یا بهای رهن و اجاره هر کدام از واحد های این مجتمع، بر اساس متراژ آپارتمان و امکانات آن متفاوت خواهد بود.

اجاره برج پارسیا

با توجه به این که این مجتمع مسکونی از جهت موقعیت و امکاناتی که بلوک های آن دارند همواره با برج های رینگ اصلی دریاچه از جهت قیمت واحدهای دریاچه در رقابت و همچنین نوسان هستند.

خرید و فروش برج های پارسیا

با توجه به روند ساخت و ساز برج های جدید در اطراف شهرگ گلستان غربی و مخصوصا در محل پهنه های شهرک چیتگر که در حال حاضر برای پیش فروش گذاشته شده اند؛ قیمت متراژ واحد های برج پارسیا در اواخر امسال کمی دچار افت قیمت شده بود، از همین رو ابتدا بهتر از قبل از هر چیزی فایل های مربوط به آپارتمان های مجتمع مسکونی پارسیا و امکانات آن را چک کنید سپس جهت استعلام قیمت روز خرید و فروش برج های پارسیا با مشاورین املاک منطقه 22 در دفتر املاک کهن تماس بگیرید.