برج 12 فروردین

برج 12 فروردین

معرفی برج های ۱۲ فروردین دریاچه

برج های 12 فروردین به دلیل نزدیک بودن به دریاچه به نام برج های سکنا ساحل نیز معروف هستند در انتهای بلوار امیر کبیر و ضلع شرقی دریاچه چیتگر قرار دارند. این برج های بلند 23 طبقه در نزدیکترین فاصله به بزرگترین مرکز تفریحی تجاری منطقه 22 یعنی بام لند قرار دارد و خود واحدهای مسکونی برج 12 فروردین نیز چشم انداز و ویوی عالی از دریاچه خلیج فارس را از سمت شرق دارا می باشند.

برج های ۱۲ فروردین مجموعه ای از هفت برج را شامل می شود که هر کدام دارای ۱۹ طبقه مسکونی، سه طبقه پارکینگ زیرزمینی و یک طبقه لابی با متراژ تقریبی ۳۰۰ متر هستند. ۶ بلوک از این برج ها، ۷۶ واحد و یک بلوک آن، ۱۱۴ واحد دارد.

این مجتمع مسکونی به دو بخش، قابل تقسیم هستند. بخش اول در قسمت شمال و شرق تعاونی مسکن منطقه تجاری و اداری، خدماتی قرار دارد و مساحت آن ۲۶۰۰۰ مترمربع است. بخش دیگر، منطقه مسکونی برج را شامل می شود که در میان منطقه اداری و ساحل شرقی دریاچه چیتگر واقع شده است.

اکنون و با توجه به قیمت های اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر بد نیست از پیش و با کمک لینکی که در اختیار شما قرار می دهیم نیم نگاهی به فایل های املاک دریاچه چیتگر بیاندازید و با توجه به قیمت های شده و تاریخ بارگذاری فایل های آن ها نوسانات بازار را در نظر بگیرید.

تعاونی برج 12 فروردین اطراف دریاچه

این برج توسط تعاونی ۱۲ فروردین ناجا ساخته شده است که ۴ بلوک آن در حال حاضر تکمیل شده و تحویل اعضا داده شده است. یک بلوک در مرحله سقف سازی و بلوک دیگر در مرحله فونداسیون قرار دارد.

مشخصات واحدهای پروژه 12 فروردین منطقه 22

در طبقات مسکونی این برجها، دو تیپ ۴ واحدی و ۶ واحدی وجود دارد که زیربنای متوسط واحدهای طبقات ۶ واحدی، ۱۲۸ متر با دو اتاق خواب و طبقات ۴ واحدی، ۱۴۲ متر با سه اتاق خواب است. واحدها دارای یک تراس و انباری سنددار اختصاصی هستند و جنس کف پوش آنها از نوع پارکت است.

متریال بهکار رفته در این واحدها بر اساس استانداردهای جهانی است. واحدهای این برج، دارای ۶۰ متر حال و پذیرایی نورگیر، تازه نقاشی شده، درب ریموت دار و آشپزخانه MDF کلاسیک و سیستم امنیتی قوی و هوشمند با دوربین های متعدد مداربسته و کیت نگهبانی ۲۴ ساعته هستند.

موقعیت برج ۱۲ فروردین

برج های ۱۲ فروردین در حدفاصل اتوبان همدانی و بزرگراه خرازی واقع شده اند. از این رو با توجه به دسترسی مناسب به بزرگراه های اصلی خرازی و آزادگان، امکان ارتباط با نقاط دیگر را برای سکنه فراهم کرده است. در کنار این امکانات ارتباطی می توان به دسترسی آسان به مکان های تفریحی و تجاری مهم ازجمله مجموعه فرهنگی- ورزشی پردیسان نور، مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر و مجتمع تجاری بام لند اشاره کرد.

علاوه بر این، برج های سکنا ساحل در ۵۰۰ متری اصناف ضروری مانند نانوایی، سوپرمارکت، بانک، داروخانه و انواع غذاخوری ها ساخته شده اند و یکی از معدود پروژه های ضلع شرقی نزدیک به دریاچه است که هیچ ساخت و سازی در کنارش انجام نمی شود. چشم انداز زیبا و ابدی دریاچه و ویو پارک جنگلی چیتگر برای تمامی واحدهای آن فراهم است.

امکانات برج های ۱۲ فروردین

  • ۳ لاین آسانسور و آسانسور حمل بار
  • لابی مجلل و لابی من ۲۴ ساعته
  • مهدکودک
  • سرویس های ایرانی و فرنگی
  • سالن ورزشی
  • سیستم اعلان و اطفاء حریق
  • استخر و سونا
  • سیستم گرمایشی پکیج و سرمایشی داکت اسپیلت
  • ماهواره، آنتن و جاروبرقی مرکزی و دیگر آپشن های برج

سکونت در برج های ۱۲ فروردین

اسکلت نگهدارنده در برج های ۱۲ فروردین از جنس فلز با اتصال پیچ و مهره ای و طراحی نمای سنگ و سیمان آن در کنار ویو زیبا و فول امکانات بودن واحدها و نیز لوکیشن منحصربه فرد، زندگی راحت در کنار هوای مطبوع کنار دریا را برای شما رقم می زند. خرید امتیاز این واحدها میتواند یک سرمایه گذاری بزرگ ملکی در املاک منطقه 22 برای شما محسوب شود.

خرید و فروش و رهن و اجاره برج های ۱۲ فروردین

هر کدام از این برج ها به دلیل قرار گرفتن در مرحله مختلفی از ساخت، قیمت و امتیاز واریزی مختلفی دارند؛ اما بهصورت کلی، واحدهای تحویل داده شده به صورت متری، تسویه کامل و رهن و اجاره داده می شوند و واحدهای تکمیل نشده به صورت واریزی و امتیاز اولیه، خرید و فروش می شوند.

برای دریافت اطلاعات کامل در مورد خرید و فروش برجهای منطقه 22 و برج های 12 فروردین با املاک کهن تماس بگیرید.