تعاونی مسکن سپاشهر

تعاونی مسکن سپاشهر

تعاونی سپاشهر یا به عبارتی بنیاد توسعه و عمران انصار ابنیه شهر نامیست که امتیاز داران و سرمایه گذاران منطقه 22 آن را با پروژه هایی مانند برج دیپلامات در شمال دریاچه چیتگر، پروژه برج بانک ملی در محله کوهک و سفیر1 در شهرک مروارید شهر می شناسند.

در حال حاضر نیز این تعاونی صاحب امتیاز پروژه سفیر2 نیز می باشد که ساخت آن از سال 98 در قطعه K2 از شهرک مروارید شهر در غرب دریاچه چیتگر و مجاورت شهرک وردآورد شروع شده است. از دیگر پروژه های تعاونی سپاشهر می توان به برج مسکونی نارنجستان2 نارنجستان1، پروژه ایران بانک ملی و مجتمع مسکونی تجاری نیکان مروارید شهر اشاره کرد.

پروژه الهیه سپاشهر

پروژه الهیه سپاشهر یا همان پروژه فرشته د رمنطقه 22 با نام پروژه برج های f7 f8 چیتگر نیز شناخته میشود. این پروژه زیر نظرتعاونی مسکن عمران توسعه سپاشهر است . این پروژه همچنان جز پروژه های مروارید شهر بوده که موقعیت مکانی استثنایی زمین این پروژه، سبب استقبال خریدران و سرمایه گذاران شده است. 

شما نیز میتوانید برای اطلاع از مشخصات برج های الهیه و تعاونی صاحب امتیاز آن، امکانات، دسترسی و نحوه خرید،پرداخت و پیش فروش پروژه الهیه و فرشته غرب با مشاوران و کارشناسان امکلاک کهن تماس حاصل نمایید.

پروژه s2 سپاشهر

همانطور که اشاره شد، تعاونی سپاشهر رزومه ای درخشان در ساخت و ساز پروژه های متفاوت دارد. یکی دیگر از پروژه های دیگر ساخت و ساز این تعاونی، پروژه s2 سپاشهر یا برج سفیر است.

 موقیعت مکانی برج سفیر در شمالی ترین نقطه مروارید شهر است که یکی از مزیت های مهم این پروژه ویو آن است زیرا که دارای ویو ابدی و مشرف است.

تعداد طبقات پروژه s2 تعاونی سپاشهر 31 طبقه است که شامل 25 طبقه مسکونی، ا طبقه لابی و 5 طبقه پارکینگ است.

متراژهای واحد پروپزه سفیر 1 از 100 تا 140 متر است.

از جمله امکانات برج سفیر میتوان به موراد زیر اشاره نمود:

  • سالن بدنسازی و ورزش 
  • سالن بازی کودکان
  • اتاق مدیریت
  • اینترنت و آنتن مرکزی 
  • سالن آمفب تئاتر

آخرین وضعیت پروژه s2 سپاشهر

 آخرین وضعیت پروژه s2 سپاشهربه گونه ای است که در مرحله اجرا و نصب اسکلت می باشد.

تحویل پروژه یا برج سفیر

مدت زمان تحویل پروژه یا برج سفیر از سوی تعاونی مسکن سپاشهر به مدت حدودی سه سال زمان خواهد برد.

قیمت امتیاز پروژه یا برج سفیر 

با توجه به نوسانات بازار برای استعلام دقیق قیمت امتیاز پروژه s2 سپاشهربا مشاوران و کارشناسان املاک کهن تماس حاصل نمایید.

خرید امتیاز تعاونی عمران ابنیه شهر سپاشهر

شما میتوانید برای اطلاع از شرایط و خرید امتیاز تعاونی عمان ابنیه شهر سپاشهر با مشاوران املاک کهن تماس حاصل نمایید.

پروژه سپاشهر k2

 طبقات پروژه سپاشهر k2 د رمجموع ۳۰ طبقه است، که شامل ۲۵ طبقات مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه دیگر پارکینگ هستند. متراژ واحدهای این پروژه بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ مترمربع مساحت است . هر طبقه نیز دارای ۶ واحد است.

پروژه k2 یا پروژه سفیر ۲ سپاشهر یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری است، زیرا علاوه بر قرارگیری در یک منطقه خوش آب و هوا، زیر نظر یکی از تعاونیهای قابل اعتماد در حال ساخت است. زیربنای پروژه ۳۹۵۰۰ متر مربع می باشد.

شما میتوانید برای دریافت اطلاع کامل پست معرفی و توضیحات در مورد پروژه سفیر 2 یا همان پروژه کامرانیه k2 را مطالعه نمایید.