شهرک روغن نباتی

شهرک روغن نباتی

معرفی کلی شهرک روغن نباتی منطقه 22

شهرک روغن نباتی از شهرک های ضلع شمالی بزرگراه همت خرازی بوده. این شهرک از شمال در مجاورت بوستان جنگلی لتمان کن و از غرب در مجاورت شهرک نمونه سپاه قرار گرفته. با توجه به نزدیک این شهرک به آبشار تهران و پارک لتمان کن از آب و هوایی عالی و واحد های شمالی بلوک های این شهرک نیز بدلیل عدم وجود برج یا دیگر سازه های بلند ویوی کوه بی نظیری برای ساکنین آن فراهم می کند. راحت ترین مسیر دسترسی شهرک روغن نباتی بزرگراه همت خرازی بوده که بایستی از خروجی های آن وارد بلوار پنج آبشار شده، سپس از طریق میدان طبیعت وارد خیابان ورودی این شهرک شوید.

ساختمان های این شهرک یا به صورت 6 طبقه و دارای آسانسور، طراحی شده اند و یا 4 طبقه داشته و فاقد آسانسور هستند. تعداد کل واحدها در این شهرک برابر با 420 واحد است که تمامی آنها متراژی در حدود 75 متر دارند.

تعداد بلوک های 6 طبقه در این شهرک، 3 بلوک بوده و 9 بلوک 4 طبقه نیز در آن ساخته شده است. البته لازم به ذکر است که 1 بلوک 5 طبقه نیز در این شهرک وجود دارد. تمامی واحدها در بلوک ها، دو خوابه بوده و مجهز به پارکینگ و انباری هستند.

تعاونی صاحب امتیاز شهرک روغن نباتی (پارس قو)

امتیاز ساخت این شهرک برای کارکنان شرکت روغن نباتی قو می باشد که با نام پارس قو نیز شناخته می شود.

دسترسی های شهرک روغن نباتی

این شهرک مسکونی از یک سو به بزرگراه همت دسترسی دارد. در واقع قسمت شمالی بزرگراه به این شهرک ختم می شود. در ضمن ساکنین این مجتمع های مسکونی می توانند در چند دقیقه به مراکز تفریحی بزرگی همچون آبشار تهران، دریاچه چیتگر و لتمان کن دسترسی داشته باشند. این شهرک در جوار بزرگراه خرازی، حکیم و آزاد راه تهران- کرج واقع شده است که سبب تسهیل رفت و آمد اهالی این شهرک به مناطق مختلف تهران می شود. دسترسی به بازار میوه و تره بار نیز یکی از مهم ترین دسترسی هایی است که امکان خرید راحت را فراهم می کند.

امکانات شهرک روغن نباتی

شهرک روغن نباتی دارای امکانات زیر است:

  • تجهیزات روشنایی در محیط
  • فضای سبز
  • سرایداری شبانه روزی
  • زمین بازی برای کودکان
  • فضای خیابان کشی شده
  • انباری
  • پارکینگ
  • 2 لاین آسانسور در ساختمان های 6 طبقه
  • سیستم سرمایش (کولر) و گرمایش (شوفاژ) برای تمامی واحدها

بررسی فنی شهرک روغن نباتی

ساختمان های این شهرک دارای اسکلت فلزی هستند. این ساختمان ها، نمای بسیار زیبایی از سنگ دارند. امکان خرید و رهن و اجاره واحدهای مسکونی این شهرک برای تمامی افراد فراهم است. البته قیمت این واحدها به دلیل این که قیمت مسکن مدام در حال نوسان است، هر روز تغییر می کند.