شهرک مدرن مروارید شهر

شهرک مدرن مروارید شهر

نگاه اجمالی به جزئیات شهرک مروارید شهر منطقه 22

برج های شهرک مدرن مروارید شهر را می توان آخرین سکونتگاه اهالی تهران در غرب منطقه 22 تهران دانست، شهرک مروارید شهر در محله وردآورد شمالی واقع شده است که از سمت شرق با شهرک الهیه غرب، شهرک دانشگاه صنعتی شریف و آتی شهر، از جنوب شهرک همراه شهر و از سمت شمال در مجاورت شهرک خرازی قرار دارد. با توجه به اینکه این شهرک در غرب پارک و دریاچه چیتگر و بازار ایران مال قرار دارد لذا در ایام تعطیل و جهت دسترسی بسیار مناسب آن از سمت غرب و از طریق بزرگراه های خرازی، شهید همدانی و اتوبان تهران کرج؛ بار ترافیکی بسیار کمتری را در مسیر رفت و برگشت برای ساکنین آن رقم می زند.

در این شهرک، حدود ۹ هزار واحد مسکونی در ۵۹ برج قرار گرفته است. در آینده ای نزدیک، این شهرک ظرفیت بیش از ۳۰ هزار نفر را برای سکونت فراهم خواهد کرد.

تعاونی صاحب امتیاز شهرک مروارید شهر

شهرک مروارید شهر یکی از شهرک های ساخته شده توسط تعاونی مسکن، با طراحی بسیار زیبا و مدرن است که در منطقه 22 تهران قرار دارد.

موقعیت مکانی و دسترسی به شهرک مروارید شهر

این شهرک در محدوده دریاچه چیتگر واقع شده است که دسترسی آسان و ویژه ای به دریاچه چیتگر دارد. فاصله به قدری نزدیک است که می توان پیاده تا مجموعه تفریحی رفت.

دسترسی به بزرگراه هایی همچون بزرگراه همت و بزرگراه حکیم، رفت و آمد را بسیار راحت کرده است.

همچنین علاوه بر راه های اصلی، ایستگاه مترو چیتگر نیز در نزدیکی این شهرک قرار گرفته که یکی از ویژگی های حائز اهمیت برای ساکنین این مجموعه به شمار می آید.

مزایا کلی و چشم گیر مجموعه مروارید شهر (وردآورد)

مزایای شهرک مروارید شهر عبارت است از:

  • موقعیت مکانی مناسب
  • دسترسی سریع به سایر مناطق
  • آب و هوای مطلوب
  • نزدیکی به اماکن رفاهی و تفریحی مثل بازار بزرگ ایران مال، شهربازی هزار و یک شهر، میدان میوه و تره بار و ...
  • مجموعه ورزشی و آموزشی بسیار عالی
  • دسترسی آسان به مترو و اتوبوس
  • خوش نقشه و با طراحی زیبا
  • این شهرک برای دسترسی به مراکز خرید و تفریح، دارای موقعیت بسیار مناسبی است. از امکانات تفریحی و تجاری نزدیک این مجموعه، می توان به دریاچه و پارک جنگلی چیتگر، آبشار مصنوعی تهران و مجتمع تجاری طوبی اشاره کرد که پاسخگوی نیاز ساکنین این منطقه است.

مشخصات داخلی مجموعه مروارید شهر

برج های شهرک مروارید شهر بین 21 تا 30 طبقه هستند و در هر طبقه، 8 تا 12 واحد مسکونی بنا شده است. متراژ واحدهای طراحی شده شهرک، به طور میانگین 110 تا 170 متر است.

نزدیکی به دریاچه و پارک جنگلی، فضای دید بسیار جذابی را برای ساکنین منطقه رقم خواهد زد.

در مقایسه با سایر برج ها و شهرک های ساخته شده در حوالی چیتگر، مروارید شهر گزینه مناسب و حائز اهمیتی برای سرمایه گذاری است.

قیمت هر متراژ شهرک مروارید شهر چقدر است؟

امروزه بازار مسکن دچار نوسانات زیادی است. از این رو برای استعلام قیمت خرید و فروش، رهن یا اجاره آپارتمان در مروارید شهر با مشاورین مجرب املاک کهن تماس بگیرید.