شهرک مسکونی امام رضا ( شهرک چیتگر )

شهرک مسکونی امام رضا ( شهرک چیتگر )

شهرک چیتگر

شهرک مسکونی امام رضا که با نام شهرک چیتگر هم شناخته می شود در حال حاضر ساخت و ساز برج های شهرک مسکونی امام رضا توسط تعاونی ارتش جمهوری اسلامی با نام پروژه بنیاد تعاونی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال انجام است. این پروژه بصورت تفکیکی و در 5 پهنه شهرک مسکونی چیتگر با نام پهنه A، پهنه B، پهنه C، پهنه D و پهنه E در حال پیگیری و رو به رشد است.

شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا که یکی از زیباترین مجتمع های مسکونی ساخته شده در کشور است. پهنه های آن شاهد بزرگ ترین پروژه هایی است که در حال احداث برج هایی لاکچری همانند دیگر برج های منطقه 22 تهران می باشد.

امکانات ویژه مشترک برج های شهرک چیتگر

 • لابی
 • سالن ورزشی
 • سالن اجتماعات
 • دستگاه خود پرداز بانک
 • آنتن مرکزی و دریافت شبکه های داخلی و خارجی
 • هلی پد برای امداد
 • مجهز به سیستم اعلان حریق
 • تلفن داخلی در طبقه هم کف
 • چشم انداز زیبا دریاچه چیتگر و پارک جنگلی
 • بسیار خوش نقشه و تمیز
 • خوش ساخت نسبت به بقیه شهرک های مسکونی
 • سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی
 • شوتینگ مرکزی زباله

نقاط دسترسی به مجتمع های مسکونی امام رضا ( شهرک چیتگر )

شهرک امام رضا ضلع غربی دریاچه چیتگر قرار گرفته و محدوده آن از شرق تا غرب در حد فاصل بلوار طبیعت و بلوار پژوهش و از شمال تا جنوب بین بزرگراه های همت خرازی و همدانی است.

امکانات تفریحی تجاری شهرک چیتگر

شهرک چیتگر دسترسی آسان و ویژه ای به دریاچه چیتگر دارد، فاصله به قدری نزدیک است که می توان پیاده تا مجموعه تفریحی رفت.

شهرک چیتگر با برج های لوکس و لاکچری را می توان از جهت دسترسی به مراکز تفریحی و تجاری منطقه و اطراف دریاچه بعنوان تاپ ترین ها حساب کرد. علت آن هم مجاورتش با دریاچه خلیج فارس، مجتمع تفریحی تجاری بام لند و بازار بزرگ ایران مال از سمت شرق و پارک جنگلی چیتگر و باغ ملی گیاه شناسی در ضلع جنوبی بزرگراه شهید حکیم همدانی است.

پهنه های شهرک مسکونی چیتگر (امام رضا)

پهنه A

پهنه آ شهرک چیتگر در ضلع شمالی بزرگراه همدانی و در غرب بلوار گیاه شناسی قرار گرفته است.

این سایت از مجموعه مجتمع های مسکونی برج های ارکیده و برج های پامچال تشکیل شده است که می توانید با بررسی مقالات آن ها نیز اطلاعات دقیق من باب تعداد بلوک ها و واحد های آن، دسترسی محلی و مراکز اطراف آن بدست آورید.

پهنه B

موقعیت پهنه بی در ضلع جنوبی بزرگراه شهید خرازی (امتداد همت غرب) و حد فاصل بزرگترین مرکز خرید خاور میانه ایرانمال و انتهای خیابان پژوهش قرار دارد.

سایت پهنه بی از سری بلوک های B، A، F، G تشکیل شده اند، نکته برجسته این بلوک ها این است که آن ها به برج های پروانه ای معروف هستند و با توجه به طراحی فوق العاده، این بخش از شهرک امام رضا (چیتگر) دارای نورگیر بسیار عالی است.

شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلوک ها، سهام داران و زمان تحویل برج های این پهنه و دیگر پهنه های منطقه 22 می توایند مقاله مرتبط با آن را مطالعه کنید.

پهنه C

پهنه فوق در بالای اتوبان شهید همدانی و شرق بلوار پژوهش قرار گرفته و در همسایگی آن از سمت شرق پهنه آ و از سمت شمال پهنه بی را دارد.

این پهنه یک مجموعه 4 گانه از بلوک های دو قلو با پلان های متفاوت است که توسط تعاونی های نیروی زمینی ارتش و پدافند هوایی در حال ساخت هستند.

شما برای بررسی دقیق تر بلوک های این پهنه و امکانات آن قبل از پیش خرید کردن آپارتمان می توانید مقاله اختصاصی آن را مشاهده کنید.

پهنه D

پهنه دی هم اکنون مراحل تجهیز کارگاهی خود را سپری می کند و با توجه به نقشه کشی و مشخص شدن محل دقیق برج ها بزودی مراحل گود برداری ها بلوک های آن با سرعت بالا انجام خواهد شد.

پهنه E

پهنه ای هم اکنون با عنوان پروژه توانمند سازی ارتش شناخته می شود که با سرمایه گذاری اعضای تعاونی آن در مرحله تجهیز کارگاه و شروع گودبرداری قرار دارد.

از لحاظ وسعت این پهنه از کوچک ترین پهنه های شهرک چیتگر می باشد که در شرق پهنه آ قرار گرفته ولی از جهت امکانات رفاعی نزدیکترین فاصله را با دریاچه چیتگر و مراکز تجاری و تفریحی آن مانند بام لند و متجمع تجاری آرتمیس را دارد.

قیمت متراژ آپارتمان در شهرک چیتگر

با توجه به وضعیت فعلی بازار مسکن پیشنهاد می کنیم با مشاورین املاک کهن در تماس باشید یا با استفاده از فیلتر سایت فایل های مربوط به پیش فروش برج ها و قیمت آپارتمان در شهرک چیتگر و رهن و اجازه در آپارتمان های نوساز آن را چک کنید.

کسانی که قصد سرمایه گذاری در منطقه 22 را دارند با توجه به آینده ی عالی این محله و ساخت ساز مدرن در این شهرک و مجاورت آن با مکان های تفریحی معروف سود خوبی خواهند کرد.