پروژه دارایی

پروژه دارایی

بررسی مجموعه برج های پروژه دارایی اطراف دریاچه چیتگر

پروژه دارایی یکی از پروژه های محبوب منطقه ۲۲ است. این پروژه شامل دو بخش غربی و شرقی بوده که بخش شرقی آن دارای زمینی ۳ نبشه و ۳ بلوک با کاربری مسکونی و تجاری است. به علاوه، هر بلوک این بخش، ۱۶ طبقه دارد که ۴ طبقه آن منفی و ۱۱ طبقه مثبت روی طبقه لابی قرار گرفته اند. همچنین بخش غربی آن رو به روی بخش شرقی است که در زمینی ۴ نبشه با متراژ بیشتر، ۶ بلوک را در خود جای داده که کاربردهایی مسکونی و تجاری دارند.هر بلوک این بخش مانند بلوک های بخش غربی، ۱۶ طبقه هستند.

این پروژه که به نام باغ ایرانی نیز شناخته شده است، توسط تعاونی مسکن دارایی در حال اجرا بوده و وسعت زیربنایی برابر با ۲۴۰۰۰ متر مربع را به خود اختصاص داده است.

مشخصات واحدهای برج دارایی چیتگر

در بخش غربی این پروژه، ۵۸۸ واحد مسکونی با مساحت ۱۴۹ متر مربع، ۴۱ واحد تجاری با مساحت ۸۶۶ متر مربع و در بخش شرقی آن ۱۰ واحد تجاری، مشابه واحدهای تجاری بخش غربی با آینده شغلی مناسب جهت راه اندازی انواع اصناف اعم از نانوایی، سوپر مارکت، نمایشگاه ماشین و دفاتر خدماتی و... وجود دارد.

واحدهای این پروژه طبق آخرین استانداردهای جهانی ساخته شده اند که در کنار مدرن بودن، دارای متریال با کیفیت در ساخت هستند. به هر یک از واحدهای این پروژه، یک انباری و پارکینگ اختصاص داده شده است.

موقعیت مکانی و دسترسی پروژه دارایی دریاچه

پروژه دارایی در شهرک گلستان منطقه ۲۲ تهران قرار گرفته است که یکی از محبوب ترین مناطق مسکونی به شمار می رود. اگر بخواهیم موقعیت مکانی پروژه را به صورت دقیق معرفی کنیم باید این گونه بگوییم که در منطقه ۲۲ تهران، شهرک گلستان، تقاطع بلوار گل ها و بلوار هوانیروز و ضلع شرقی و غربی بلوار گل ها قرار دارد. این برج ها، دسترسی فوق‌العاده ای به بزرگراه های اصلی و مراکز تجاری و رفاهی دارند که این ویژگی می تواند بسیار برای رفع نیازهای ساکنین، به دور از شلوغی و ترافیک های اطراف دریاچه باشد.

امکانات و مزایای برج های دارایی

  • استخر، سونا و جکوزی بانوان
  • سالن بازی و بیلیارد
  • اتوشویی و خشک شویی
  • سالن اجتماعات و مهدکودک
  • کارواش اختصاصی
  • سالن ورزشی
  • استخر، سونا و جکوزی آقایان
  • کتابخانه و داروخانه
  • روف گاردن و کافه تریا

خرید و فروش امتیاز در پروژه سودمند دارایی

پروژه دارایی، سودمند ترین پروژه جهت خرید امتیاز و سرمایه گذاری است. وجود سهم تجاری برای سرمایه گذاران در کنار سکونت در کنار ویو دریاچه، یک امتیاز اقتصادی و مقعول به شمار می رود.

تعاونی برای اعضای سرمایه گذار، حدود ۲۸۰ متر مربع تراكم مفید مسکونی و متراژی قابل قبول از واحد های تجاری، در نظر گرفته است. امتیاز تمامی اعضا از نظر هزینه های مربوط به زمین، تراکم و عوارض ساختمانی به صورت کامل تسویه می گردد.