پروژه نیکان

پروژه نیکان

پروژه نیکان چیتگر

پروژه نیکان  پس از اخذ مجوز برای انتقال درختان، برای حصارکشی و گودبرداری آماده شد. این پروژه در زمینی با متراژ ۱۹۳۰۰ متر مربع، با ۳۴۸۰۰ متر مربع تراکم مفید مسکونی و ۱۰۰۰۰ متر مربع تراکم تجاری، به بهره برداری رسید.

پروژه نیکان دارای ۶ بلوک ۱۲ طبقه بوده و هر طبقه ۱۲ واحد دارد. متراژ واحدهای این پروژه ۸۰، ۱۰۰ و ۱۲۰ متری است که دو خوابه هستند. مدت زمان تخمینی برای تحویل پروژه، ۴۸ ماه است.

تعاونی صاحب امتیاز برج نیکان مروارید شهر

این پروژه توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق، در حال ساخت و ساز است. این تعاونی زیر نظر وزارت دفاع است. همچنین تعاونی ثمین اجرای دقیق، یکی از تعاونی های ۲۱ گانه در اتحادیه تعاونی نمونه رسا است. از دیگر پروژه های موفق اتحادیه تعاونی نمونه رسا می توان به مجتمع تجاری اداری آرتمیس، برج های پارسیا و شهرک نمونه سپاه اشاره کرد.

پروژه نیکان چیتگر یکی از بهترین پروژه های منطقه ۲۲ تهران است که با پلاک ۲۰۲۰/۴ ثبت شده است. این برج، سند شش دانگ دارد. برای صاحب این واحدها، دفترچه مالکیت ثبت می شود. مالکین می توانند با مراجعه به دفتر خرید و فروش تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق، به نقل و انتقال واحد خود بپردازند.

امکانات پروژه نیکان مروارید شهر

  • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها
  • کارواش
  • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر
  • سالن بازی کودکان
  • لابی شیک و مجلل
  • سالن اجتماعات
  • تمامی انشعابات

موقعیت مکانی پروژه نیکان

پروژه نیکان منطقه ۲۲ در مکانی رو به پیشرفت واقع در شهرک مروارید شهر در اتوبان شهید خرازی، خیابان اردستانی و داخل خیابان دانش قرار دارد. این شهرک در غرب منطقه ۲۲ واقع شده است.

امکانات تفریحی تجاری پروژه نیکان چیتگر

از جمله مزیت های مهم پروژه نیکان مروارید شهر، مجاورت با مرکز خرید بزرگ ایران مال و شهربازی هزار و یک شهر است. در این منطقه، بزرگراه های مهمی همچون خرازی، حکیم، تهران-کرج و آزادگان به راحتی در دسترس هستند. فاصله این پروژه تا مترو وردآورد، تقریباً ۲ دقیقه است. امکانات رفاهی بسیاری در این پروژه گنجانده شده است. برخی از طبقات از ویوی دریاچه چیتگر برخوردار هستند.

قیمت تقریبی واحدهای پروژه نیکان

قیمت تقریبی واحدهای پروژه نیکان چیتگر به ازای هر متر، ۵۵۰۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. هم چنین خریدار باید مبلغی برای خرید امتیاز به اعضای اولیه پروژه پرداخت نماید.

پرداخت هزینه هر واحد به صورت نقدی و اقساط است. مبلغ اولین واریز و حق امتیاز، ۱۵۰ میلیون است. خریداران به دو صورت می توانند قسط پرداخت کنند: ۴ قسط هر کدام به ارزش ۳۶ میلیون تومان یا ۶ قسط هر کدام به ارزش ۲۴ میلیون تومان. برای هر واحد، وامی به ارزش ۳۰۰ میلیون تومان نیز در نظر گرفته شده است.

با این حال برای کسانی که در مورد نسبت مبالغ فوق به قیمت های شهرک چیتگر ابهامی دارند بهتر است تا با مشاورین املاک منطقه 22 در دفتر کهن در ارتباط باشند.