پروژه الماس بهداری

پروژه الماس بهداری

تعاونی صاحب امتیاز پروژه

پروژه الماس بهداری با همت و تلاش معاونت بهداری سپاه، ساخته می شود. به عنوان پروژه ای مسکونی- تجاری و با همت و همکاری افراد متخصص در این حوزه، در بهترین منطقه تهران، منطقه 22 در حال ساخت است.

پروژه الماس بهداری، به لحاظ موقعیت مکانی

این پروژه در اصل در بخش غربی منطقه 22 و در انتهای بزرگراه شهید خرازی، شهرک مروارید شهر واقع شده است. این پروژه به لحاظ موقعیتی، از زمین مناسب و شرایط منطقه ای بسیار مناسبی در منطقه برخوردار است. این برج از بخش هایی از قبیل 30 طبقه که شامل 5 طبقه منفی یک، طبقه همکف لابی و 24 طبقه مسکونی، تشکیل شده است. واحدهای این مجتمع دارای متراژهای 137 متری دو خوابه و 157 متری سه خوابی بوده و 200 واحد مسکونی دارد.

کلیات اصلی در پروژه الماس بهداری سپاه

این مجتمع مسکونی با توجه به موقعیت خوب خود، پروژه ای تجاری- مسکونی است و این امر موجب شده افراد زیادی را برای سرمایه گزاری جذب خود کند. این پروژه وسعتی بسیار بالا را شامل می شود و در مرحله نازک کاری قرار دارد. به‌ صورت 30 طبقه در حال اجرا است که 25 طبقه آن مسکونی هستند. در مجموع، پروژه الماس بهداری با برخورداری از امکانات ذکر شده، به یکی از پروژه های پرطرفدار در حال ساخت تبدیل شده است که موجب شده افراد زیادی خواهان خرید آن باشند.

واحدهای این مجموعه که در مراحل پایانی ساخت خود قرار دارند، توسط افراد و خریداران زیادی انتخاب گردیده تا پس از اتمام کار به آن ها واگذار شود.

امکانات پروژه الماس بهداری

مجتمع تجاری- مسکونی الماس بهداری، به دلیل ساخت بی نظیر و درست خود و از سوی دیگر، به دلیل برخورداری و اجرای آن به صورت تجاری- مسکونی، دارای امکانات زیر است:

  • برخورداری از پارکینگ و انباری به صورت مجزا برای واحد مسکونی
  • برخورداری از 4 لاین آسانسور نفربر و باربر برای راحتی ساکنین
  • برخورداری از 350 متر سالن تشریفات در طبقات بالایی این مجموعه
  • برخورداری از 350 متر سالن تشریفات در طبقات بالایی این مجموعه
  • وجود تأسیسات گرمایشی و سرمایشی برای ساکنین به صورت مجزا در هر واحد مسکونی
  • برخورداری از لابی و لابی من 24 ساعته به منظور راحتی ساکنین

شرایط پروژه الماس بهداری جهت خرید

تمامی واحدهای موجود در این مجموعه به صورت نقدی به فروش می رسند و انجام این امر در دفتر تعاونی صورت می گیرد. طبق برآورد صورت گرفته، میزان مبلغ پرداختی، از متری 9 الی 12 میلیون تومان، قیمت گذاری شده است. از سوی دیگر، سرمایه گذاری در پروژه الماس بهداری به نوعی سرمایه گذاری طولانی مدت برای خریداران محسوب شده که با توجه به موقعیت مناسبی که دارد به راحتی برای آنان سودآور بوده و ثمربخش است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین الماس بهداری در تماس باشید.