پروژه بقیه الله

پروژه بقیه الله

معرفی پروژه بقیه الله

پروژه بقیه الله در یکی از خوش آب و هوا ترین قسمت های تهران یعنی منطقه 22 احداث شده است. طبقات این برج، همگی دو واحد الی هشت واحد بوده و متراژ واحدهای شمالی برابر با ۱۳۰ متر و واحدهای جنوبی، ۱۵۰ متر هستند. هشت واحد از این برج برای پزشکان و کارکنان بیمارستان در نظر گرفته شده است. تعداد طبقات این برج، 30 طبقه است و در هر طبقه، دست کم هشت واحد وجود دارد. متراژها با توجه به تعداد اتاق ها تعیین شده است. برای مثال واحدهای دو خوابه، ۱۳۰ متر، سه خوابه، ۱۵۰ متر و سه خوابه ۱۶۰ متر هستند.

تعاونی صاحب امتیاز برج مروارید 2 بقیه الله

پروژه بقیه الله با نظارت شرکت اریکه پارسیان در منطقه ۲۲ ساخته شده است. شرکت اریکه پارسیان با ساخت این پروژه، نامی نوین را در صنعت ساخت و ساز ایجاد کرده است. این شرکت دارای رزومه‌ ای عالی و بسیار خوش نام است. این پروژه در منطقه ای آرام و خوش نقشه ساخته شده است.

ویژگی های واحدهای پروژه بقیه الله

در این پروژه استفاده از درب ضد سرقت، درب های ام دی اف برای اتاق ها و کمد دیواری ها، پنجره های یو پی وی سی که باعث می شوند صدای گوش ‌خراش ساختمان‌ سازی های اطراف و هرگونه آلودگی صوتی به خانه ورود پیدا نکنند، شیرآلات، کلید و پریز، سیم کشی، لوله کشی، شوفاژ، آب سرد و گرم، لوله کشی گاز به صورت کامل انجام می شود.

امکانات مشترک بین برج های پروژه بقیه الله

  • پارکینگ
  • انباری
  • سالن اجتماعات
  • آسانسور
  • لابی
  • سوئیت سرایداری
  • وجود بادبند با تحمل ۸ ریشتر لرزش

دسترسی پروژه بقیه الله

در بلوار پژوهش، با اتصال اتوبان های همت و حکیم به هم، دسترسی آسانی برای رسیدن به این برج فراهم شده است.

نزدیکی به ایستگاه اتوبوس چیتگر و مترو چیتگر نیز دسترسی را برای ساکنین آسان کرده است. پروژه بقیه الله در نزدیکی پارک و دریاچه چیتگر قرار دارد.

قیمت واحدهای پروژه بقیه الله

این پروژه به چند قسمت تقسیم شده است و به صورت بقیه الله 1، بقیه الله 2 و بقیه الله 3 ساخته شده است. هر کدام از بخش ها به صورت مجزا توسط شرکت اریکه پارسیان در حال ساخت و احداث هستند. واریزی به صورت اقساط است، برای مثال برای ۱۲۵ متر، ۳۳۰ میلیون تومان واریزی صورت می گیرد یا برای ۱۴۵ متر، ۳۸۰ میلیون تومان واریزی به صورت اقساط صورت می گیرد؛ اما برای پروژه بقیه الله دو، هر سه ماه لازم است ۳۳ میلیون پرداخت شود. سبک بودن قسط، قطعی بودن قیمت و عدم افزایش قیمت برج از ویژگی های این پروژه است.