پروژه ابنیه زاگرس

پروژه ابنیه زاگرس

بررسی و اطلاعات در مورد پروژه ابنیه زاگرس

پروژه ابنیه زاگرس، با همکاری تعاونی ابنیه همت که از شرکت های به نام در حوزه ساخت و ساز است، ساخته می شود. این مجموعه به عنوان پروژه ای مسکونی- تجاری با همت و همکاری افراد متخصص در این حوزه در بهترین منطقه تهران یعنی منطقه 22، در حال ساخت است. این مجموعه در کنار این طرح، پروژه هایی از قبیل پروژه البرز و پروژه الوند را هم در حال بررسی و ساخت دارد.

موقعیت مکانی پروژه ابنیه زاگرس دریاچه

این پروژه در اصل در بخش شرقی دریاچه چیتگر در قسمت کناری محور چهار باغ واقع شده است. به لحاظ موقعیتی نیز این پروژه از زمین مناسب و شرایط منطقه ای بسیار مناسبی در منطقه برخوردار است.

کلیات اصلی در پروژه ابنیه زاگرس (لکسون 2) چیتگر

این پروژه عظیم با توجه به موقعیت خوب خود، پروژه ای تجاری- مسکونی است و این امر موجب شده افراد زیادی را برای سرمایه گزاری، جذب خود کند. از آن جایی که این پروژه وسعتی بالغ بر 7000 متر مربع دارد به صورت 28 طبقه مجزا در حال اجرا است. در مجموع این پروژه با برخورداری از 15 متر مربع بخش تجاری و 60 متر مربع بخش مسکونی، به یکی از پروژه های پرطرفدار در حال ساخت تبدیل شده است که موجب شده افراد زیادی خواهان خرید آن باشند. این مجموعه می تواند جهت خریداری به یک نفر یا چندین مجموعه خریدار واگذار شود. از لحاظ مشخصات طبقات و سایر جزئیات مربوطه، پس از بهره برداری کامل اطلاعاتی داده خواهد شد.

طبق بررسی های صورت گرفته، سازندگان پروژه ابنیه زاگرس درصورتی که طبق قرارداد مشخص شده در تاریخ 30/10/1405 این پروژه به اتمام نرسد، تمام ضررهای حاصله از آن به افراد خریدار پرداخت خواهد شد و بابت دیرکرد این پروژه، خسارات ناشی از آن را عهده دار خواهد شد و مسئولیت تمام آن را پذیرا است. این این امر بسته به دیرکرد و زمان تأخیری در تحویل پروژه، بررسی خواهد شد. هم چنین مسئولان این پروژه، مسئولیت گرفتن سند را برای خریداران خود هم عهده دار هستند.

امکانات مورد بررسی در پروژه لکسون 2

این پروژه دارای ساخت بی نظیر و درستی است. در ضمن از امکانات متعددی برخوردار بوده و به دلیل اجرای آن به صورت تجاری- مسکونی، به پارکینگ های متعدد و مجزایی تبدیل شده است. این پروژه دارای بخش های متعددی از قبیل، سالن اجتماعات، لابی های با ساخت های زیبا و چشم نواز و ... است که افراد را مشتاق خرید می کند.

شرایط پروژه ابنیه زاگرس جهت خرید و پیش خرید

از آن جایی که پروژه ابنیه زاگرس هم اکنون در حال اجرا و ساخت است، در صورت تمایل به خرید، بهتر است از شرایط خرید و پرداخت آن اطلاع کسب کنید. طبق برآورد صورت گرفته، میزان مبلغ پرداختی جهت هزینه زمین و جواز آن تا تاریخ مشخص شده یعنی 15 اسفند99، 950.000.000 میلیون تومان است که افراد بسته به تعیین قسط های پرداختی، می توانند آن را خریداری کنند.