پروژه مدیران شهرداری

پروژه مدیران شهرداری

معرفی مجتمع مسکونی مدیران شهرداری

پروژه مدیران شهرداری در قالب یک برج ۲۵ طبقه با کاربرد مسکونی، یکی دیگر از پروژه‌ های لوکس در منطقه ۲۲ چیتگر است. این پروژه شامل ۴ طبقه منفی، مختص پارکینگ و یک طبقه لابی با نورپردازی زیبا و دکوراسیون هتلی و ۲۰ طبقه واحد مسکونی است.

تعاونی مسکن مدیران شهرداری منطقه 22

پروزه مدیران شهرداری 2 بعد از برج مدیران شهردرای 1  به عنوان دومین پروژه که توسط شرکت تعاونی مسکن منابع انسانی شهرداری تهران ساخته شده است. تا کنون ۱۸ طبقه آن اسکلت سازی و سقف سازی شده و تا طبقه ۱۳ برج، مرحله محکم سازی به اتمام رسیده است. موعد مقرر برای تحویل این پروژه بی نظیر با توجه به پیشرفت ۵۰ درصدی و سرعت فیزیکی ساخت و ساز، سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

پروژه مدیران شهرداری بلوار کوهک

مشخصات واحدهای پروژه مدیران شهرداری چیتگر

این برج به طور مجموع دارای ۱۶۰ واحد مسکونی است که در طبقات مختلف دارای تنوع متراژی هستند. از طبقه اول تا هشتم، ۸ واحد، از طبقه نهم تا دوازدهم، ۶ واحد و طبقات ۱۲ به بعد، ۴ واحد با متراژهای ۱۰۰ و ۱۱۰ متری به صورت دو و سه خوابه وجود دارد.

در ساخت این واحدها، بهترین متریال ها به کار برده شده که دارای استاندارد جهانی هستند. استفاده از سازه بتنی در واحدهای پروژه مدیران شهرداری موجب عایق بودن دیوارها نسبت به رطوبت شده و در مقابل زلزله مقاوم هستند.

موقعیت مکانی پروژه مدیران شهرداری در بلوار کوهک

این پروژه در منطقه پر طرفدار ۲۲ چیتگر در بلوار کوهک واقع شده است که از عرض های شمالی، جنوبی و غربی به ترتیب به اتوبان شهید همدانی، اتوبان تهران_کرج و بزرگراه آزادگان که از مهم ترین شریان های ارتباطی هستند، دسترسی دارد.

برج مدیران ۲ در منطقه توریستی شرق دریاچه و شمال پارک جنگلی چیتگر و است. این پروژه، فاصله چند دقیقه ای تا مترو چیتگر دارد که موجب رفاه حال سکنه در رفت و آمدهای بین شهری شده است. مرکز خرید طوبی و مجتمع رفاهی بام لند و تهران مال، در نزدیکی این برج یا به طور تقریبی، ۵۰۰ متری آن واقع شده اند.

مزایای اجاره برج مدیران شهرداری چیتگر

  • سالن اجتماعات با ظرفیت بالا
  • سالن ورزشی
  • هلی پد
  • ۴ لاین آسانسور، شامل ۳ آسانسور نفر بر و یک آسانسور باربری
  • محوطه سازی اختصاصی رو به روی ورودی برج
  • ۲ روف گاردن

برج مدیران شهرداری چیتگر منطقه 22

سکونت و قیمت آپارتمان در برج مدیران شهرداری در بلوار کوهک

پروژه مدیران شهرداری به دلیل موقعیت مکانی عالی و بهترین طرح تفصیلی شهر سازی و امکانات رفاهی واحدها، بهترین مکان برای زندگی را در کنار هوای مطبوع و طبیعت بکر چیتگر برای سکنه فراهم کرده است. به علاوه، خرید امتیاز این پروژه به دلیل آینده ملکی، بسیار سودمند و معقول خواهد بود.

امکان خرید و فروش واحدهای این پروژه به شکل واریزی و امتیازی وجود دارد. هر یک از واحدها دارای دفترچه مالکیت معتبر تعاونی بوده و در هنگام خرید، قابل انتقال و واگذاری هستند.

قیمت اپارتمان در برج مدیران شهرداری دربلوارکوهک

برای اطلاع از قیمت آپارتمان در برج مدیران شهرداری در بلوار کوهک میتوانید با مشاوران املاک کهن تماس حاصل نمایید تا علاوه بر قیمت های بروز بتوانید فایلینگ های موجود این برج را نیز مشاهده نمایید.