پروژه K2

پروژه K2

معرفی و توضیحات در مورد پروژه سفیر 2

پروژه k2 یا پروژه سفیر ۲ سپاشهر یکی از گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری است، زیرا علاوه بر قرارگیری در یک منطقه خوش آب و هوا، زیر نظر یکی از تعاونیهای قابل اعتماد در حال ساخت است. زیربنای پروژه ۳۹۵۰۰ متر مربع می باشد.

پروژه k2 سپاشهر دارای ۳۰ طبقه است. ۲۵ طبقه از این طبقات مسکونی، ۱ طبقه لابی و ۴ طبقه دیگر منفی هستند. متراژ واحدهای این پروژه بین ۱۰۰ تا ۱۴۰ مترمربع مساحت دارند. هر طبقه نیز دارای ۶ واحد است.

تعاونی صاحب امتیاز پروژه k2

تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر در حال بهره برداری از پروژه جدیدی، با نام k2 یا سفیر ۲ است. این تعاونی پروژه های مهم دیگری مانند پروژه سفیر ۱ مروارید شهر، پروژه دیپلمات و برج بانک ملی کوهک را به سرانجام رسانده است.

تعاونی صاحب امتیاز این پروژه، در دومین ماه از سال ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده است. تاکنون نزدیک به ۳۲۰ میلیون تومان از طرف اعضای پروژه برای خرید زمین، گود برداری، فنس کشی و دیگر اقدامات اولیه پروژه k2 یا پروژه سفیر ۲ پرداخت شده است. تکمیل این پروژه را نزدیک به ۴۰ ماه تخمین زده اند.

امکانات پروژه k2 سپاشهر

  • لابی شیک و زیبا
  • سالن ورزش
  • استخر، سونا و جکوزی
  • فضا جهت بازی کودکان
  • سالن اجتماعات و کنفرانس
  • اتاق مدیریت
  • سرایداری
  • پارکینگ
  • انباری

متریال داخلی و مشخصات فنی پروژه تعاونی سپاشهر درمروارید شهر

سازه پروژه k2 از بتن است. در ساختمان آن برای سرمایش و گرمایش از چیلر مرکزی استفاده می شود. همچنین برای آن، سیستم اعلان و اطفای حریق نیز در نظر گرفته شده است.

موقعیت مکانی پروژه k2

پروژه k2 کامرانیه، در منطقه ۲۲ تهران، شهرک مروارید شهر واقع شده است. این پروژه به اتوبان های تهران-کرج، آزادگان، حکیم و همت دسترسی دارد. در این منطقه بیمارستان ها و مراکز درمانی تخصصی واقع شده اند که برای ساکنین این منطقه مفید خواهد بود.

امکانات تفریحی و تجاری برج کامرانیه

پروژه k2 یا پروژه سفیر ۲ علاوه بر قرارگیری در منطقه ای با آب و هوای عالی، به مجتمع های تجاری و اداری بسیاری دسترسی دارد. از جمله این مجتمع ها می توان به مجتمع های تجاری ایران مال، باملند، رز مال و مالمون اشاره کرد. دریاچه چیتگر، جنگل چیتگر و پاک هزار و یک شهر از جمله امکانات تفریحی در اطراف این پروژه هستند.

قیمت خرید و فروش در پروژه مجلل برج کامرانیه

امروزه با توجه به متغیر بودن قیمت ها در بازار مسکن، قیمت پروژه k2 سپاشهر نیز با نوسانات قیمت مواجه است. قبل از خرید امتیاز این پروژه حتماً قیمت جدید آن را استعلام کنید. برای نقل و انتقال هر واحد از این پروژه، لازم است به تعاونی مسکن توسعه و عمران سپاشهر مراجعه کنید.