پهنه C

پهنه C

توضیحات در مورد پهنه سی دریاچه چیتگر

پهنه C شهرک چیتگر یا همان پهنه نارنجستان چیتگر، یکی از بهترین پروژه هایی است که در منطقه 22 تهران ساخته می شود. در این پهنه، 8 برج قرار دارد که تعداد طبقات آنها 30 الی 40 طبقه است. مسئولیت طراحی و اجرای بلوک های این بخش از شهرک، بر عهده 4 تعاونی ارتش جمهوری اسلامی قرار دارد. در ادامه به بررسی خصوصیات این برج ها و نحوه ساخت آنها خواهیم پرداخت.

برج مرجان پهنه C شهرک چیتگر

این برج به دست تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش در حال ساخت است. برج مرجان دارای 42 طبقه بوده و در حال حاضر، مراحل اجرای اسکلت و ساخت سقف آن طی می شود. آن دسته از خریدارانی که نسبت به خرید واحدهای این برج اقدام کرده اند و یا قصد خرید آنها را دارند می توانند در نیمه دوم سال 1400، واحدهای خود را تحویل بگیرند. تعداد واحدهای موجود در این برج معادل 474 واحد با متراژهای 80 تا 150 متری است. این برج دارای نیروگاه برق اختصاصی است که در کنار دیگر امکانات رفاهی، باعث شده تا برج مرجان به عنوان یکی از لوکس ترین برج های تهران شناخته شود.

برج نیروی هوایی پهنه C شهرک چیتگر

برج نیروی هوایی پهنه C شهرک چیتگر توسط تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش ساخته می شود. متراژ واحدهای این برج از 75 متر تا 157 متر، متغیر است. این برج در جنوبی ترین بخش شهرک قرار دارد و به همین دلیل، واحدها دارای دید کامل به باغ ملی گیاه شناسی هستند.

برج های نیروی زمینی پهنه C شهرک چیتگر

4 برج از برج های این پهنه به دست تعاونی مسکن اداره مهندسی نیروی زمینی ارتش ساخته می شود. این برج ها که به نام نارنج معروف هستند جزو فعال ترین پروژه های در حال احداث در منطقه 22 به شمار می روند. نارنج 1 و 2 در مرحله اسکلت و سقف بوده و نارنج 3 در مرحله اجرای اسکلت است؛ اما نارنج 4 هنوز شروع به کار نکرده است. واحدهای موجود در این برج ها در تیپ های 93 تا 135 متری بوده و بر اساس متراژ، به صورت یک الی سه خوابه هستند.

برج های پدافند هوایی پهنه C شهرک چیتگر

در پهنه C شهرک چیتگر، دو برج 30 و 40 طبقه نیز در حال ساخت است. این برج ها در مرحله اجرای اسکلت و فونداسیون بوده و واحدهای آن متراژی در حدود 75 تا 190 متر دارند. برج های پدافند هوایی در غربی ترین بخش شهرک قرار داشته و در مجاورت با بلوار پژوهش هستند.

امکان خرید و فروش تمامی واحدهای مسکونی این برج ها فراهم است. البته به دلیل نوسانات در بازار مسکن، نمی توان قیمت دقیقی برای آنها بیان کرد.

برای دریافت اطلاعات دقیق و قیمت برجهای اطراف دریاچه چیتگر پهنه سی و شرایط دقیق خرید و فروش امتیاز پروژه های شهرک چیتگر با املاک کهن تماس حاصل فرمایید.