پهنه D

پهنه D

معرفی پهنه D شهرک چیتگر

پهنه D شهرک چیتگر چهارمین سایت مسکونی از شهرک مسکونی امام رضا (شهرک چیتگر) می باشد که اخیرا و با رایزنی های فراوان موفق به دریافت مجوز جهت گود برداری و ساخت و ساز در جنوب بزرگراه حکیم شده است.

حدث می زنیم که تاخیر به وجود آمده در این امر بخاطر مجاورت این پهنه با باغ ملی گیاه شناسی در منطقه 22 می باشد و در این مدت کارشناسان مشغول بررسی احتمال صدمه خوردن گونه های گیاهی مختلف این پارک و میزان حساسیت آن ها به آلاینده ها و ذرات ناشی از فعالیت های کارگاهی بوده اند.

لذا خواهشمندیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آخرین اخبار از وضعیت ساخت و ساز در پهنه دی اجازه دهید مشاورین ما در املاک کهن شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

مراحل ساخت پهنه D و پلان آن

در حال حاضر عملیات نقشه برداری و خاک برداری اولیه برج های مسکونی این ناحیه انجام شده است و تجهیزات اولیه کارگاهی به این منطقه منتقل شده اند.

پس پیش بینی می شود که با کامل شدن کارگاه آن گودبرداری کامل شده و مراحل ساخت و ساز با سرعت بیشتری پیشروی کند.

لازم به ذکر است که بخاطر شروع تازه عملیات ساخت و ساز این پهنه ممکن است پلان و نقشه برج های مسکونی آن دستخوش تغییر باشند ولی با توجه به نمایش این سایت در نقشه گوگل، این پهنه متشکل از 4 برج مجزا باشد که در ضلع جنوبی آن ها نیز چند مرکز تجاری بنا شود.

موقعیت و دسترسی به پهنه D شهرک مسکونی امام رضا

پهنه فوق در شرق بلوار پژوهی و ضلع جنوبی بزرگراه شهید همدانی و از سمت جنوب نیز در مجاورت بلوار گیاه شناسی و باغ گیاه شناسی ملی قرار گرفته که از ضلع شمال آن نیز پهنه C قابل مشاهده است.

با توجه به اینکه بزرگراه همدانی شرق به غرب (در امتداد حکیم) تقاطع غیر هم سطح مستقیم با ضلع جنوبی خیابان پروژهش جهت دسترسی آسان تر به پهنه D را ندارد پیشنهاد می شود در تقاطع قبلی از خروجی سمت جنوب که برای دسترسی به چیتگر تعبیه شده استفاده کرده و در امتداد بلوار گیاه شناسی جنوب دسترسی خود را به این پهنه آسان تر کنید. دسترسی آسان از اتوبوان تهران کرج و خروج به سمت پژوهش نیز فراموش نشود.

امکانات رفاهی و تفریحی پهنه D شهرک چیتگر

میشه گفت نزدیکترین مرکز تجاری اصلی نزدیک این پهنه ایران مال می باشد با این حال در آینده ساکنین آپارتمان های می توانند از مراکز خرید شهرک آزاد شهر و پیکان شهر نیز استفاده کنند.

جهت تفریح نیز نزدیک ترین محل برای گذراندن اوقات فراغت بوستان جنگلی چیتگر و پس ازآن دریاچه چیتگر است، همچنین ساکنین می توانند در فصل بهار از باغ ملی گیاه شناسی با گونه های متنوع آن نیز بازدید کنند.