پهنه E

پهنه E

نگاه اجمالی به پروژه های پهنه E (بتاجا)

پهنه E شهرک چیتگر یکی از طرح های توانمند سازی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه 22 تهران، نزدیک دریاچه شهدای خلیج فارس و با سهام های 50 متری و 20 متری است.

این پهنه در جنوب مجتمع تجاری بزرگ و لوکس ایران مال و غرب دریاچه چیتگر و در منطقه ای توریستی و بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی بتاجا، عملیات ساخت ۲۲۰۰ واحد مسکونی و همچنین عملیات اجرایی محوطه سازی پروژه چیتگر در پهنه E این شهرک، در حال ساخت و راه اندازی است.

طرح توانمند سازی پهنه ی E شهرک چیتگر به چه کسانی تعلق می گیرد؟

این طرح توانمند سازی، شامل سهام های ۲۰ و ۵۰ متری است و افرادی می توانند صاحب این سهم باشند که مدت زمان خدمت آنها به ارتش جمهوری اسلامی، ۱۵ سال به بالا است. این طرح بنیاد تعاون برای خانه دار شدن و یا سرمایه گذاری کردن، در منطقه ای جذاب و با معماری فوق العاده و فول امکانات در شهرک چیتگر تهران است.

ناگفته نماند، متراژ واحدهای ساخته شده حدوداً 100 متر است؛ پس سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در این پهنه به سود خوبی برسند.

مسیرهای رفت و آمد پهنه E شهرک چیتگر

از نظر موقعیت مکانی و دسترسی می توان گفت بزرگ راه های همت، حکیم و آزادگان از جمله اتوبان های اصلی برای دسترسی سریع تر به پهنه E شهرک چیتگر به شمار می آیند. این امر باعث رفت و آمد راحت تر به این منطقه شده است. به غیر از راه های اصلی ذکر شده، طراحی و ساخت منطقه 22 تهران به گونه ای است که برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر مردم، ایستگاه مترو چیتگر و پایانه اتوبوسرانی، تعبیه شده که یکی از راه های خلوت با دسترسی سریع تر به حساب می آید.

قیمت واحدهای مسکونی پهنه E شهرک چیتگر منطقه 22 تهران به چه صورت است؟

به علت نوسانات قیمت همه مناطق در بازار مسکن، قیمت متراژ هر واحد مسکونی به صورت خرید وفروش، رهن یا اجاره در این پهنه، به شرایط و نوسانات قیمت در بازار بستگی دارد.

برای دریافت قیمت سهام ۵۰ متری چیتگر و قیمت سهام ۲۰ متری چیتگر و اطلاع از جزئیات پیش فروش امتیاز با مشاورین مجرب کهن تماس بگیرید.